Čvn 072013
 

 

Sedací soupravy jsou na našem trhu k dostání v nejrůznějším provedení. Jedná se o výrobky jak tuzemských firem, tak i o dovozové zboží ze zahraničí. Každý má pochopitelně jiný vkus a dále záleží na místě, kam si hodláte sedací soupravu pořídit. Stále oblíbenější jsou sedací soupravy z umělého ratanu. Nejčastěji se sedací souprava umělý ratan kupuje pochopitelně do obývacích místností. Ovšem využití může být daleko širší. Kromě vašeho obývacího pokoje si můžete pořídit vhodnou sedací soupravu například do haly, do zimní zahrady nebo prostě přímo na vaši zahradu. Sezení přímo venku na balkoně, terase nebo pod pergolou je velice příjemné zvláště za krásného počasí. Pro tyto účely je patrně nejvhodnější sedací souprava umělý ratan.

Sedací soupravy z umělého ratanu si můžete vybírat z pohodlí svého domova na příslušných internetových stránkách, kde je pestrý výběr tohto nábytku. Mezi nabídkami je špičkou kolekce Perla a Brillante holandské značky IRM. Sedací souprava umělý ratan má stejnou barvu výpletu a dá se proto v případě potřeby kombinovat s dalším nábytkem z kolekcí Perla a Brillante. Umělý ratan sedací souprava v této katagorii má konstrukci z hliníku, který je lehký a nezrezne. Umělý ratan je panenský materiál, žádný recyklát, proto je barevně stálý a odolný nejen vůči letním teplotám, ale i vůči mrazu. Proto jsou umělý ratansedací soupravy použitelné v interiéru i na vaší zahradě. Použití tohoto nábytku je proto universální. Sedací souprava ratan, nebo třeba jen umělý ratan pohovka vám může udělat vynikající službu jak ve vašem interiéru, tak i venku.

Polstry a polštáře v krémové barvě jsou součástí dodávky a jsou zahrnuté v ceně. Potahy na polstry a polštáře jsou ušité ze speciální voděodolné látky s nanovláknem. Potahy jsou snímatelné a pratelné. Pokud Vám barva potahů nevyhovuje, není problém dodat další sadu potahů v mnoha jiných barvách ze vzorníku této značky.

Sedací souprava umělý ratan nemusí být jediným nábytkem z umělého ratanu ve vaší domácnosti. K sedacím soupravám se skvěle hodí i další doplňky z umělého ratanu, které najdete v samostatných kategoriích.

 

Sorry, the comment form is closed at this time.