Čvn 172013
 

Každá firma, která chce podnikat, potřebuje odborné vedení účetnictví. Máte-li firmu doma v garáži a občas něco prodáte, zvládnete vedení účetnictví nejspíš sami. Pokud je však váš podnik už rozsáhlejší, musíte se zřejmě starat o jiné věci, než jsou zrovna účetní výkazy. České účetnictví není nejjednodušší, ale alespoň mu člověk rozumí, podnikáte-li ale v zahraničí, je mnohem těžší se v účetnictví orientovat.

Každá země má své požadavky a specifika, která musíte znát, navíc vám orientaci v účetních pravidlech ztěžuje cizí jazyk, a to i v zemích s tak podobným jazykem, jako je Polsko. Polštině se za normálních okolností dá rozumět, ale provádět účetní služby v Polsku, na to už je třeba profesionálů. Firma Polpartner je odborník na polské účetnictví, zaměřuje se zejména na české firmy, které podnikají v Polsku a zprostředkovává veškeré účetní služby v Polsku.

Potřebujete-li tedy vedení účetnictví v Polsku v českém jazyce, obraťte se na Polpartner.eu. Pracovníci firmy Polpartner jsou školeni tak, aby ovládali český i polský jazyk, mohou tedy provádět veškeré potřebné úkony polského účetnictví, které jsou třeba provést pro správné vedení účetnictví pro české firmy podnikající v Polsku, navíc všechny výstupy odevzdává v češtině, takže si účetnictví můžete zkontrolovat a budete všemu rozumět.

Polpartner zpracovává účetnictví v Polsku v českém jazyce i v polštině, profesionální účetnictví od Polpartner je proto určeno zejména pro české a polské firmy, které podnikají na území Polska a potřebují odborné vedení účetnictví. Polpartner je spolehlivým partnerem pro všechny firmy obchodující v Polsku. Potřebujete-li vést daňovou evidenci, je-li vyžadována registrace k DPH v Polsku nebo je nutné vést podvojné účetnictví, obraťte se s důvěrou na Polpartner, kde se vám dostane odborných služeb.

Sorry, the comment form is closed at this time.