Výběr ready made společností

 

Podnikatelských společnosti je několik druhů, vždy záleží na právním prostředí, na možnostech podnikatele i na jeho požadavcích. Vedle společností akciových, s ručením omezeným,ready madeatd. Méně známé jsou však offshore společnosti. Jednoduše lze u nich říci, že to jsou takové společnosti, které jsou zpravidla zakládány v daňových rájích. Účelem založení je zejména snížení daňové zátěže a daňové optimalizace, dále také zajištění anonymity vlastnictví majetku či anonymity vlastníka společnosti a v neposlední řadě i posílení ochrany majetku.

Jistě si řeknete, že by bylo dobré mít takovou společnost, protože je to jistě výhodné, umožňuje to i právní prostředí a v konečné fázi je to i jistá prestiž mezi podnikateli. Jenže si myslíte, že je to sice výhodné, ale náročné? Chybí Vám právní znalosti a znalost cizích jazyků? Pak jste tady správně, my Vám pomůžeme offshore společnost založit. Můžete si být zcela jist, že pracujeme profesionálně a diskrétně.

Na začátku celého procesu je potřeba zpravidla nutná odborná úvodní offshore konzultace. Jde o rozbor konkrétního podnikatelského záměru, důvody využití offshore společnosti a naplánování strategických možností. Upozorňujeme, že cena úvodní odborné konzultace bude odečtena v případě objednávky pro založení offshore společnosti.

Pro založení offshore firem je potřebná spoluprace s renomovanými registračními agenty v konkrétní destinaci podle přání klienta. Jedině tak lze totiž zajistit nejvyšší kvalitu služeb při zachování příznivých cenových podmínek. Pro založení offshore společnosti na míru nebo koupě ready made offshore firmy zajišťujeme potřebné služby, jako je příprava a vypracování společenské smlouvy, stanov, akcií, výpisů a dalších potřebných dokumentů nutných pro založení offshore firmy v dané destinaci. Dále zajistíme ověření veškerých podpisů a osobních dokladů zakladatele a jednatele offshore firmy, současně i nominee statutárních zástupců. To mohou být jednatelé či ředitelé offshore společnosti v dané lokalitě. Také je potřeba zajistit nominee akcionářů offshore společnosti v dané lokalitě a opatřit si sídlo a obchodní adresu offshore společnosti v dané zemi včetně poštovních služeb, otevřít bankovní účet u vhodného bankovního ústavu, tedy offshore banky. Nutné překladatelské a tlumočnické služby u nás vyřizují kvalifikovaní překladatelé a soudní tlumočníci.

Na závěr ještě informace, kde se offshorové firmy nejčastěji zakládají, tedy kde jsou „daňové ráje“. Jsou to Kypr, Malta, Belize, Seychely, USA, Velká Británie, Svatý Vincent a Grenadiny. Může jít ale i o jinou zemi, kde můžete mít daňové výhody pro konkrétní obchodní případy. Neváhejte nás proto kontaktovat, popř. se přímo objednejte na úvodní offshore konzultaci.