Čvn 282013
 

 

Dnešní doba nabízí ohromnou spoustu světelných zdrojů. Pryč jsou doby, kdy jsme si pořizovali pouze jeden typ žárovek, ikdyž s různou intenzitou svítivosti, nebo několika velikostmi objímek. Dnes je na trhu tolik nejrůznějších žárovek, zářivek nebo výbojek, že si může vybrat každý i sebenáročnější zákazník. Samozřejmě také záleží na tom, jaký prostor potřebujeme osvětlovat.

Interiér vyžaduje jiný druh osvětlení, nežli venkovní prostory. Ale i vnitřní prostory jsou různých rozměrů, nebo vyžadují jinou intenzitu svícení. To vše zohledňují jak výrobci světelných zdrojů, tak i prodejci, kteří toto zboží nabízejí. Do hal nebo velkých místností se více hodí zářivky, než klasické žárovky. Halogenové žárovky se uplatňují hodně v automobilovém průmyslu. Poslední novinkou v osvětlení vozidel jsou xenonové výbojky. Vydrží déle než halogenové žárovky a nemusíte tak mít obavu z praskání žárovek ve svých světlometech a z jich náročné výměny. Není nic nepříjemnějšího, než jednooký automobil, který potkáte na noční silnici. Pokud se vám nehoda s prasknutím žárovky stane v noci nebo za deště, není to žádný med.

Pokud se nechcete zdržovat chozením po obchodech, případně ztrácet čas a nervy v městských dopravních zácpách, pak je pro vás nejvhodnější internet. Na internetových stránkách dnes naleznete záplavu nejrůznějších žárovek a jiných světelných zdrojů. K nejlepším internetovým obchodům patří patrně firma, kterou na internetu najdete pod heslem kup-žárovky.

Společnost nabízí kromě prodeje žárovek, zářivek a výbojek i další služby. Například pro vás může zajistit kompletní montáže odborným personálem, nebo na vaše přání spočítat potřebné osvětlení a navrhnout vhodné typy osvětlení vašeho interiéru.

Pokud jde například o zářivky, budete možná překvapeni, v jakých tvarech a velikostech se zářivky vyrábějí. Od běžné zářivky, jakou znáte ze stropního nebo kuchyňského svítidla, přes bezstínové, kruhové, barevné až třeba po zářivky akvarijní nebo terárijní.

Sorry, the comment form is closed at this time.