Čvc 262013
 

Výběr dobře padnoucích šatů do společnosti řeší hlavně dívky a ženy v plesové sezoně. Nutno podotknout, že několikero druhů šatů, které se hodí i k méně slavnostním příležitostem je součástí skříně téměř každé dívky, či ženy. Správně zvolený šatový střih, barevná kombinace a materiálová koncepce, může proměnit I průměrnou ženu v neodolatelnou kočičku, za kterou se otočí každý muž. Vhodně zvolené společenské i neformální šaty toho zvládnout o mnoho více. V případě potřeby dokáží zakamuflovat nejrůznější nedostatky – široké boky, povislejší bříško nebo větší zadeček – zkrátka schovat nejrůznější více, či méně problémové partie. Tak co milé ženy? Máte již vyhlédnutého svého favorita?

I v oblasti šatové módy můžeme pozorovat atraktivní módní trendy. Současné letní sezóně vládnou krátké úpletové letní šaty, které přijdou vhod jak do vaší oblíbené restaurace, tak na romantickou pláž nebo na rodinný oběd. Praktičnost letních šatů je neopomenutelná. Různorodé materiály, ze kterých jsou šaty na léto vyrobeny, jsou na omak opravdu velmi příjemné a především umožňují tělu dýchat. Na rozdíl od elegantního kostýmku nebo riflí tak skýtají mnohem více komfortu. Pokud ke svým oblíbeným šatům zvolíte ještě přiměřené doplňky, úspěch u okolí je stoprocentně zaručen. Dávejte však pozor na to, abyste svůj outfit zbytečně moc nepřekombinovala. Například takové šaty pro významnou událost se hodí ozvláštnit jenom menším náhrdelníkem, který vaši nepřehlédnutelnou krásu důmyslně podtrhne, ale samotné šaty nijak nezastíní.

To u letních modýlků nebo jiných šatů neformálních můžete být odvážnější. Zkoušejte, vymýšlejte a kombinujte. Různorodé barevné kombinace vypovídají mnohé o vaší bezprostřednosti, fantazii a smyslu pro estetično. Že jste na sebe ještě žádné nové šaty nenašla? Zoufat si nemusíte! Jejich nabídka je zejména v letních měsících stále velmi bohatá a pestrá. Pokud se vám však nechce obíhat obchody, zvolte o mnoho rychlejší a pohodlnější variantu – nakupujte dámskou módu na internetu.

Sorry, the comment form is closed at this time.