Čvc 112013
 

Trafo CZ, a.s. je nejvýznamnějším českým výrobcem distribučních transformátorů. Navazuje na tradici výroby transformátorů a poskytování služeb společnosti VČE – transformátory, s.r.o. Společnost zajišťuje komplexní služby v oboru provozování a údržby distribučních transformátorů. S distribučními transformátory a transformačními stanicemi se dnes můžeme setkat na mnoha místech.

 

Prodej a výroba transformátorů

Společnost Trafo CZ, se specializuje na prodej a výrobu transformátorů. Trafo CZ, je tradiční český výrobce distribučních olejových transformátorů ELIN. Hermetizované transformátory ELIN jsou v podstatě bezúdržbové stroje. Můžete si je objednat v několika typech, které se liší svým individuálním provedením, výkonem či napětím. V internetovém obchodě, který běží na webových stránkách společnosti, si pak můžete vybrat z mnoha náhradních dílů, které transformační stanice a transformátory potřebují.

 

Repasované transformátory

Společnost Trafo CZ, vedle nových transformátorů dodává repasované výkonové transformátory, jsou cenově výhodné a pro velkou část instalací technicky dostačující. Repasovaný transformátor je použitý stroj, který je nabízen k prodeji po celkové opravě. Ta zahrnuje zejména novou olejovou náplň, rozbor oleje, čištění jádra, odstranění usazenin, nečistot a další. Všechny repasované transformátory, nabízené naší společností, byly opraveny v našich provozech a bezprostředně před jejich prodejem.

 

Nízkoztrátové transformátory

Společnost myslí i na zákazníky z řad investorů a provozovatelů obnovitelných zdrojů, zejména pak solárních a větrných elektráren. Pro ty tu máme nízkoztrátové transformátory. Trafo CZ nabízí transformátory pro solární elektrárny s nízkými a ultra nízkými ztrátami přesně dle požadavku zákazníka. Na vyžádání je součástí dodávky cenová kalkulace ztrát a její porovnání s pořizovací cenou transformátoru. Vlastníme veškeré certifikáty a atesty jak ke stanici, tak k samotnému transformátoru.

Sorry, the comment form is closed at this time.