Čvc 092013
 

Mnohým lidem se líbí krby nejen kvůli jejich úspoře, ale fascinuje je dívat se do hořícího ohně a pozorovat hrající si plameny, poslouchat hučení ohně a praskání dřeva. Hořící oheň dokáže v interiéru vykouzlit zcela novou atmosféru, můžete cítit domácí pohodu na vlastní kůži, zmocní se vás romantická nálada a váš dům se konečně stane pravým domovem. K tomu, abyste u vás doma vytvořili takovou atmosféru, stačí vybudovat si nebo nechat si vybudovat krb nebo krbová kamna na tuhá paliva.

Je příjemné posadit se u krbové vložky, pozorovat oheň a vědět, že tento způsob vytápění nepoškozuje životní prostředí, dodává celému vašemu domu dostatek tepla a navíc za něj ještě ušetříte. Chcete také u vás doma vytvořit příjemnou atmosféru domácí pohody? Už máte i vy dost vysokých cen plynu a elektrické energie? Rozhodněte se tedy pro krby nebo kamna i vy. Levné-krby.eu vám nabídnou široký sortiment krbových vložek i obestaveb, ze kterých si vybere určitě každý.

Krbové vložky můžeme rozdělit na dva hlavní typy – krbové vložky teplovzdušné a teplovodní. Ty teplovzdušné vytápí domácnosti teplým vzduchem, který může být rozváděn pomocí speciálních rozvodů také do dalších místností. Výsledkem topení teplovzdušnou krbovou vložkou budou stále vytopené místnosti, navštivte proto Levné-krby.eu a přesvědčte se o kvalitách teplovzdušných krbových vložek na vlastní kůži.

Druhým typem krbových vložek jsou krbové vložky teplovodní. Ty jsou vybaveny tepelným výměníkem napuštěným vodou, topením v krbové vložce se ohřívá voda ve výměníku a může být rozváděna do radiátorů nebo bojleru a zajistí tak dostatek tepla bez zbytečného nepořádku. Díky výjimečné pevnosti, odolnosti a hřejivosti tak získáte velmi účinný a ekonomický zdroj tepla pro váš domov. Pořiďte si i vy vlastní krb s kvalitní krbovou vložkou a vytápějte efektivně a výhodně.

Sorry, the comment form is closed at this time.