Obraťe se s hledáním práce na pracovní portál Inzerceprace.cz

Víte přesně co umíte, v čem máte praxi a jakou práci hledáte? Najděte si ji na webu InzercePráce.cz! Na  tradičním a ryze českém pracovním portálu v novém grafickém kabátě a s novým platebním kreditovým systémem každý den přibývá nejedna nová nabídka práce.

Pracovní nabídky na míru

Pokud nechcete, aby vám nějaké zajímavé pracovní místo uteklo, nebo prostě jen chcete mít přehled o práci v oboru, zaregistrujte se na InzercePrace.cz. V rychlém vyhledávání si podle oboru a lokality nebo zadáním klíčového slova vyhledejte přesně ta volná místa, která odpovídají vašemu zájmu. Rozšířené vyhledávání vám pak umožňuje hledat podle vámi zvolených kritérií – stáří nebo jazyka nabídky, oboru, místa výkonu práce či druhu pracovního poměru.

Firmy si vás najdou samy

Zaujměte a nechte se oslovit! Životopis si můžete vytvořit přímo u nás a můžete si vybrat také šablonu dle svých představ. Jak tedy postupovat? Nejprve se zaregistrujte, vytvořte si životopis, přidejte novou poptávku a zaměstnavatelé váš už osloví sami.

Svůj životopis si pojmenujte, vyplňte své vzdělání i pracovní zkušenosti přesně podle svých představ. Životopisů u nás můžete mít uloženo hned několik – pro každou pracovní pozici jinou verzi, která tak bude vždy aktuální a odpovídající požadavkům dané pozice, o kterou se ucházíte. K vyplněným údajům v životopise se můžete kdykoliv vrátit, měnit je a upravovat.

Ve svém účtu si přidejte novou poptávku – ať zaměstnavatelé vědí, jakou práci hledáte, kde chcete pracovat a jaké jsou vaše požadavky a očekávání. Firmy mohou vyhledávat v poptávkách uchazečů, takže si vás rozhodně najdou!