Říj 172013
 

Patříte i vy k těm zimomřivým, kteří už měsíc topí nebo se raději doma přioblečete, abyste nemuseli platit za ústřední topení nebo plyn? Máme pro vás řešení, jak nemít doma zimu a přesto neprodělat kalhoty. Nyní máte možnost zatopit si levněji a užívat si zimu z příjemně vytopeného příbytku, přejděte na vytápění tuhými palivy a pořiďte si moderní krb nebo krbová kamna. Topení v krbu nebo kamnech je citelně ekonomičtější než vytápění plynem a má řadu dalších výhod.

Vedle uspoření značné části rodinného rozpočtu krb vytvoří u vás doma neopakovatelnou atmosféru pohody a vykouzlí romantické prostředí. Dnešní krby jsou vyráběny s pomocí nejmodernějších metod a s využitím pokrokových materiálů, takže se pochlubí ještě větším výkonem, skvělou výhřevností a také účinností. Vyberete-li si systém s tepelným výměníkem, snadno připojíte krb na stávající systém radiátorů či bojler a zcela tak nahradíte ústřední topení ekonomičtější variantou.

Krby se vyrábí v mnoha různých provedeních, využívají se přírodní i syntetické materiály, krby mohou být velmi malé a úsporné nebo naopak prostorově orientované, každý kus je originál, u kterého si můžete zvolit barevné sladění a vytvořit tak dominantní prvek vašeho interiéru. Levné-krby.eu vám nabízí celou řadu typů krbů, ze kterých můžete vybírat. K dispozici jsou klasické krby, ekologické biokrby, krbové vložky teplovzdušné i teplovodní s širokou škálou stylových obestaveb a samozřejmostí je také nabídka nejmodernějších 3D krbů. Každý tak má možnost vybrat si krb v takovém stylu, který mu nejvíce vyhovuje.

Uvažujete-li o krbu i vy, navštivte Levné-krby.eu a vyberte si i vy. Dopřejte si příjemné teplo sálající ze stylového krbu, užívejte si nezaměnitelný pocit při posezení u domácího krbu. Neváhejte a dodejte vašemu bytu tu správnou jiskru.

Sorry, the comment form is closed at this time.