Lis 182013
 

Vytápění je velmi důležité, topná sezona začíná obvykle na podzim a končí na jaře, od podzimu do jara je třeba našim obydlím dodávat teplo. Otázkou pro vás je, jak. Můžete si vybrat, způsobů je hned několik. Asi nikomu se ale dnes nechce platit víc, než musí. Většinou si proto lidé vybírají topení tuhými palivy pomocí krbů nebo kamen. Krby poskytují obecně příjemné teplo a bez obtíží vytopí celý dům. Pokud se tedy budete pouštět do rekonstrukce nebo stavby nového domu, počítejte již rovnou s krbem nebo krbovými kamny, ušetříte tak nemalé výdaje.

Díky moderním technologiím se krby pochlubí velmi nízkou spotřebou paliva, zato však vysokou výhřevností i účinností. Základními konstrukčními prvky jsou prosklené krbové vložky, kde je oheň bezpečně uzavřen, takže je sice dobře vidět, přitom vám ale doma nenatropí žádný nepořádek. Internetový obchod Levné-krby.eu prodává vysoce kvalitní krbové vložky od renomovaných výrobců, můžete vybírat podle výkonu, účinnosti, výhřevnosti, velikosti a samozřejmě ceny.

Důležité je také topné médium, krbové vložky jsou teplovodní, kde se ohřívá voda, a teplovzdušné, u kterých je topným médiem teplý vzduch. Krbovou vložku je pro dokonalý efekt potřeba doplnit vkusnou krbovou obestavbou. Tu si můžete vybrat v rustikálním, klasickém nebo také retro stylu. Pro ty, kdo se nebojí modernějšího pojetí, mají Levné-krby.eu k dispozici také moderní 3D krby. Ty jsou zpravidla vybaveny krbovou vložkou prosklenou z více stran, obestavba potom zasahuje více do prostoru a tvoří poměrně náročnou strukturu. Nejčastěji se využívají jednoduché přímé linie, celkový vzhled obestavby potom umocňují výraznější barvy minerálních omítek a prvky z přírodních materiálů v různých barvách. Neváhejte a dopřejte si i vy elegantní topidlo, pořiďte si krb nebo kamna a užívejte si příjemnou atmosféru úsporného vytápění tuhými palivy.

Sorry, the comment form is closed at this time.