Lis 272013
 

Každý samostatný domek by měl mít vlastní plot. Plot funguje jako symbol, něco jako dopravní značka zákazu vjezdu. Chceme jím naznačit, že za ním je naše území, kam mají povolený vstup pouze vybraní hosté, že naše zahrada není určena pro veřejné venčení pejsků a to, co děláme na zahradě, není kabaret pro pobavení širokého publika. Takže pro udržení alespoň trochy soukromí a zdůraznění našeho vlastnictví si pořizujeme kolem našich domů ploty.

Mnozí z nás mají dilema, jaký plot vlastně zvolit. Z velké části to záleží na našich představách o funkcích plotu. Pletivo už dávno vyšlo z módy a navíc vaší potřebě soukromí a ochrany moc nevyhovuje, když k tomu připočteme poměrně náročnou údržbu, nemá šanci. Dřevěný plot na tom není o moc lépe, kované ploty jsou sice elegantní, nicméně vaši peněženku vysají dosucha. Naštěstí jsou i jiné možnosti, na popularitě stále získává betonový plot, určitě přesvědčí i vás.

Už samotný materiál je důvěryhodný, betonové ploty jsou tvořeny českým betonem stálého složení, díky tomu je betonový plot velmi nenáročný na jakoukoli údržbu. Betonový plot stačí jen postavit a bude vám spolehlivě sloužit desítky let. Jaké má betonový plot Plzeň výhody? Především je dostatečně pevný a odolný, nepodlehne mechanickému působení, přečká bez újmy rozmary počasí, jako jsou mrazy, sníh, deště i prudké změny teplot.

Základ plotu tvoří sloupky zabetonované do země, mezi které se nasunou betonové desky s vybraným dekorem a ve zvolené barvě, upevní se a betonový plot je na světě. Navštivte Betonový-plot.net a vyberte si z rozsáhlé nabídky dekorů, barev a tvarů plotových desek a vytvořte si váš vlastní betonový plot podle vašeho vkusu. Neváhejte a vsaďte i vy na betonový plot s komplexními službami včetně dopravy a montáže na míru. Betonový plot je zkrátka to nejlepší pro váš dům.

Sorry, the comment form is closed at this time.