Lis 072013
 

Jak se zbavit kouře vznikajícího spalováním paliva, na to přišli dávno již naši předkové, stačí postavit komín. V dnešní době však spíš máme problém s tím, jaký komín je vhodný k odvodu spalin z různých typů paliva. Problémy dělají zejména spaliny z tuhých paliv, které v komínu tvoří agresivní kyselé kondenzáty, ty mohou snadno narušit povrch běžného komínu. Proto je třeba poohlédnout se po skutečně kvalitním komínu, který vydrží. Komíny-nerez.cz je internetový obchod, který nabízí komíny prvotřídní jakosti – nerezové komíny.

Je všeobecně známo, že nerezová ocel je vysoce odolná vůči působení agresivních chemických činidel, také vůči vlhkosti a extrémně vysokým teplotám. Proto jsou nerezové komíny vhodné právě pro stavbu komínu. Díky odolnosti a pevnosti vydrží nerezové komíny odvádět spaliny velmi dlouho a spolehlivě. Na Komíny-nerez.cz naleznete různé druhy nerezových komínů, pro odvod spalin z tuhých paliv slouží také speciální typ nerezového komínu, který je vybaven vnitřní keramickou vložkou. Keramická vložka spolehlivě chrání celý komínový systém, který je spalováním tuhých paliv mnohem více zatěžován.

Nerezový komín se velmi jednoduše instaluje, protože nepotřebuje základy. Samotná montáž je velmi jednoduchá, usnadňuje ji také nízká hmotnost dílů z nerezové oceli. Nerezový komín můžete používat ke zkrocení spalin vzniklých hořením kapalných, plynných a tuhých paliv, můžete jej využívat v interiéru i exteriéru. Investovali jste do krbu či kamen, která vám teď nejdou připojit jen tak jednoduše na váš keramický komín? Využijte izolovaný žáruvzdorný nerezový komín od Komíny-nerez.cz, který je variabilní, stačí sestavit nerezový komín z jednotlivých dílů na míru dle vašich požadavků. Nesnižujte účinnost vašeho topného systému nekvalitním komínem, pořiďte si kvalitní nerezový komín.

Sorry, the comment form is closed at this time.