Led 222014
 

Když prší, vznikají na hrbolatějších cestách snadno kaluže, to asi nikoho nešokuje. Horší však je, když se taková hlubší kaluž tvoří právě u vašeho domu, který není chráněn plotem. Víte, co se pak stane, když tuto kaluž projede rozjetý automobil nebo třeba autobus? Ano, přesně tak, veškerou vodu potom máte na fasádě. Obrana je jednoduchá, chce to plot, který vodu zastaví. Takovým plotem je třeba betonový plot, který vás jistě zaujme. Čím, ptáte se? Je to jednoduché, jako první si všimnete určitě jeho vzhledu.

Možná vás překvapí, jak elegantní betonové ploty jsou. V současné době totiž existuje celá řada dekorů, se kterými se betonové ploty vyrábí, dále si můžete vybírat z celé palety různých atraktivních barev a ještě dalším volitelným rysem je tvar plotu. Betonové ploty mohou být rovné, zaoblené, s ozdobnou mřížkou nebo jsou velmi oblíbené také s dřevěnými latěmi. Dosud jsme byli zvyklí pouze na betonové ploty s jednostranným designem. Nyní se však představují oboustranné betonové ploty, které se pochlubí krásným designovým provedením z obou stran. Neváhejte tedy a vyberte si i vy krásný betonový plot, který bude ladit s vaším domem.

Pod okrasným designem se však skrývá bojovník za vaše soukromí a bezpečí. Na první pohled ani nepoznáte, že betonové ploty jsou vytvořeny z vysoce kvalitního betonu stálého složení, který plotům propůjčuje dostatečnou odolnost a pevnost. Ta je podpořena navíc ještě ocelovými armaturami, kterými je plot vyztužen, aby dosahoval ještě lepších mechanických vlastností. Díky tomu jsou betonové ploty prakticky nezničitelné, odolávají mechanickému působení i vlivu klimatických poměrů, takže nějaká voda, led nebo krupobití jim nemohou ublížit. Díky své odolnosti betonový plot spolehlivě chrání váš majetek i vaše soukromí, takže můžete klidně spát.

Sorry, the comment form is closed at this time.