Led 152014
 

Beton je materiál, který se používá na každé stavbě, každý ho zná a používá kvůli jeho skvělým vlastnostem. Ovšem když se řekne betonové ploty, představí si každý ten beton, který vám přiveze mix a vylije vám ho do základů. Betonové ploty však nejsou žádné beztvaré ani nevzhledné hroudy betonu. To je všeobecný omyl, betonový plot je sice tvořen betonem, nicméně jeho forma je velmi elegantní a esteticky vypracovaná. Betonové ploty se díky betonu mohou těšit z dlouhé životnosti, která je zapříčiněná velkou odolností vůči vlhkosti, klimatickým změnám i mechanickému působení.

Betonové ploty se pochlubí výraznou stabilitou a zároveň také pružností, beton, ze kterého jsou ploty tvořeny, je totiž navíc vyztužen ještě ocelovými armaturami. Proto se na betonový plot můžete kdykoli spolehnout. Betonové ploty vašemu domu poskytnou krásný vzhled, není nejmenší problém přizpůsobit vzhled betonového plotu vašemu domu. Je důležité, aby plot dobře ladil s vaším domem, Betonovéploty.net proto nabízí betonové ploty v mnoha různých dekorech, barvách i tvarech.

Můžete vybírat, zda se vám líbí betonové ploty s dekorem štípaného nebo skládaného kamene nebo zda dáte přednost dekoru cihliček. Ohledně barev na vás čeká celá paleta, ze které můžete vybírat, aby betonový plot dokonale ladil k vašemu domu. Aby byl plot co nejvíce podle vašich představ, může mít různý tvar. Pokud se rozhodnete, budete mít betonový plot rovný, zaoblený, s ozdobnou mřížkou nebo doplněný dřevěnými latěmi zvolené barvy. Poslední designovou novinkou je oboustranný betonový plot, který je oproti starším modelům dekorovaný z obou stran. Jak vidíte, betonové ploty jsou velmi variabilní a lze je přizpůsobit vašim konkrétním požadavkům. Obraťte se i vy na Betonovéploty.net a nechte si navrhnout betonový plot kolem vašeho domu na míru.

Sorry, the comment form is closed at this time.