Úno 072014
 

Účetnictví je jednou z velmi neoblíbených činností především mezi podnikateli. Většina z nich se zabývá svým oborem podnikání a nemají chuť na hrátky s čísly. Pokud podnikáte pouze na území České republiky, je situace mnohem jednodušší, stačí mít zaměstnaného schopného účetního a nemusíte se otázkou účetnictví vůbec zabývat. Co ale dělat, pokud chcete s vaší firmou ovládnout také zahraniční trh?

Pokud váš účetní neovládá místní účetnictví včetně úředního jazyka, můžete se velmi snadno dostat do problémů. V takovém případě potřebujete místní odborníky. České firmy často expandují do Polska, proto tu vznikla společnost, která pomáhá zahraničním firmám s účetnictvím. Polpartner nabízí služby vedení účetnictví v Polsku svými školenými odborníky, kteří rozumí polskému účetnictví, navíc rozumí česky, takže účetnictví jsou schopni vést v češtině avšak podle polských pravidel.

Spolehněte se na profesionální účetní, kteří se postarají o vaše účetnictví v Polsku v českém jazyce, takže se o účetní problematiku vůbec nemusíte starat. Polští účetní vám zpracují účetnictví v Polsku a odevzdají výstup v češtině, takže mu bude váš účetní rozumět. Tak se jednoduše vyhnete problémům s neporozuměním pravidlům polského účetnictví. Polpartner zaměstnává pouze školené odborníky, kteří problematice polského účetnictví skutečně rozumí, nemusíte se tedy bát žádných chyb, můžete se spolehnout, že vaše účetnictví bude v naprostém pořádku.

Polpartner nabízí širokou škálu služeb pro každého, kdo potřebuje odbornou pomoc v oblasti vedení daňové evidence, účetnictví, přihlášení k DPH v Polsku nebo podání daňového přiznání. Nezanedbejte vaše účetnictví, obraťte se včas na odborníky z Polpartner a nechte si vést účetnictví v Polsku v českém jazyce od pravých profesionálů.

Sorry, the comment form is closed at this time.