Úno 122014
 

Zejména ve velkých městech je naprosto běžné, že se lidé často stěhují, střídají byty a domy a nevydrží zpravidla dlouho na jednom místě. Takovým většinou stačí pro přestěhování vlastní síly nebo profesionální stěhováci. Co ale dělat, když potřebujete vyklidit nemovitost, kterou jste zdědili a chcete ji začít využívat? Mnozí lidé se rozhodnou věnovat vyklízení vlastní čas a úsilí. Ne každý si to však může dovolit, jsou lidé, kteří skutečně čas nemají a nechtějí těch pár vzácných volných chvil o víkendu věnovat vyklízení staré barabizny. Co teď s tím?

Nedávno jsme byli v podobné situaci, zemřela nám babička, která nám odkázala dům na venkově, který by se báječně hodil jako víkendová chalupa. Naneštěstí byla naše babička velká sběratelka čehokoli, takže dům byl sice velký, ale plný všech možných „pokladů“. Pokud jsme chtěli stavení předělat na použitelnou chalupu, nezbylo nám, než se pustit do vyklízení. Pokud bychom to dělali sami, pravděpodobně bychom to do konce života nestihli. Naštěstí jsme však objevili profesionální firmu na vyklízení Vyklizeno1-2, která nám nabídla své služby a zkušenosti. Nejprve bylo třeba zajet se na stavení podívat, aby si udělali obrázek, co je při vyklízení čeká, následně nám veškerou práci nacenili, připravili smlouvu a mohlo se začít.

Musím přiznat, že jim to šlo skvěle od ruky, takže zanedlouho bylo vše vyklizeno, nepotřebné haraburdí roztříděno a odvezeno a vnitřek stavení uklizen. Bylo to skvělé, ušetřili nám spoustu starostí, času a také nervů, protože přebírat babiččiny věci tak krátce po její smrti pro nás nebylo nic příjemného. Na základě svých zkušeností mohu firmu Vyklizeno1-2 s čistým svědomím doporučit. Dočkáte se u nich férového jednání, osobního přístupu a ohleduplného a skutečně rychlého vyklízení. Potřebujete-li precizně vyklidit vaši nemovitost, obraťte se na Vyklizeno1-2.

Sorry, the comment form is closed at this time.