Úno 192014
 

Plotem je třeba obehnat váš pozemek už v době, kdy stavíte. Potřebujete-li na staveništi nechat zbytek materiálu nebo nářadí, je moudré je chránit před krádeží. V této fázi si samozřejmě nebudete vybírat plot podle designu, ale spíš podle ceny, protože ten kolem hotového domu rozhodně nezůstane. Jakmile však postavíte, budete chtít obehnat dům jednak bezpečným a také samozřejmě designovým plotem.

Sám jsem v podobné pozici byl, protože jsem nedávno dostavěl dům. Protože se již sešly nějaké peníze, přišel čas vyměnit levné a ošklivé pletivo za nějaký estetičtější plot. Dlouho jsme s manželkou přemýšleli, jaký plot by se k našemu domu hodil, nechtěli jsme zkazit celkový dojem domku, když nás stál tolik sil i peněz. Protože u nás rozhodovaly praktické parametry a design, nakonec jsme se rozhodli pro betonový plot. Zjistili jsme si, že betonové ploty jsou vysoce odolné vůči mechanickému působení i klimatickým podmínkám, jsou stálé a navíc o ně nemusíte pečovat.

Když jsou kvalitně postavené, vydrží betonové ploty všechno. Manželka se zpočátku trochu obávala designu, proto jsme navštívili internetové stránky Betonovéploty.net, kde se můžete podívat na různá provedení betonových plotů, uklidnila se. Zjistila totiž, že betonové ploty jsou složeny z plotových desek s nejrůznějšími atraktivními dekory navíc v různých barvách, takže si nakombinujete skutečně takový plot, který se vám bude líbit a který se bude také hodit k vašemu domu.

Co nás velmi mile překvapilo bylo, že betonové ploty se v dnešní době vyrábí také v oboustranném provedení. Oboustranné betonové ploty se od těch běžných liší tím, že mají dekorované obě strany. Proto jsme se rozhodli, že betonový plot bude pro nás tou nejlepší volbou. Nejenže tento plot vydrží, navíc je okrasný a navíc si jej můžeme i dovolit. Pokud vy ještě váháte, rozhodněte se také pro betonový plot od Betonovéploty.net.

Sorry, the comment form is closed at this time.