Úno 022014
 

Většina lidí si myslí, že když si postaví dům, bude trvat nejméně dvacet let, než budou něco opravovat. To většinou není tak úplně pravda a člověk o svůj dům musí pečovat a průběžně se starat a opravovat. To samozřejmě stojí čas a nemalé peníze. Přišla nyní řada také na váš plot? Co kdybyste si pořídili plot, který vám vydrží dlouhé desítky let spolehlivě sloužit bez jakýchkoli oprav a dokonce i údržby? Nebyla by to příjemná změna po všem to smirkování, natírání a výměnách dřevěných latí? Dopřejte si komfortní, praktický a přitom okrasný betonový plot.

Betonový plot je skutečně vyroben z betonu. Suroviny na jeho výrobu jsou pečlivě vybírány tak, aby zajistily plotu maximální odolnost, pevnost a pružnost. Pro ještě lepší praktické vlastnosti se do konstrukce betonového plotu přidávají ocelové armatury, které ještě zvyšují pevnost a také pružnost plotu. Betonový plot tak odolává bez problémů působení mechanických vlivů i podnebí, nevadí mu déšť, mráz ani silný vítr nebo krupobití. Betonový plot Plzeň se skládá z koncových a průběžných sloupků, mezi které jsou nasunuty a zafixovány plotové desky, montáž je proto poměrně rychlá a navíc v případě potřeby je možné plot zase rozebrat.

Jak tedy plot vypadá? Betonové ploty se prodávají v celé řadě designových provedení, velmi atraktivní a oblíbené jsou vzory skládaných cihel nebo štípaného kamene. Díky velké variabilnosti betonu je možné vybírat hned z několika barev, betonový plot si tak vyberete na míru, aby se přesně hodil k vašemu domu. Důležitý je samozřejmě také samotný tvar plotu, proto si předem řekněte, zda má být váš betonový plot rovný, zaoblený nebo s ozdobnou mřížkou či, jak je poslední dobou zvykem, zakončen dřevěnými latěmi atraktivních barev. Možností máte opravdu hodně, rozhodněte se proto pro skutečnou kvalitu.

Sorry, the comment form is closed at this time.