Úno 242014
 

Prodejci automobilů kladou důraz při prezentaci vozidel na prostorné, moderní budovy autosalonů. Budovy musí splňovat nejpřísnější požadavky na elegantní design, moderní prosklenou fasádu a optimalizované prosvětlení přirozeným světlem.

Autosalony Astron nabízí optimální využití prostoru s širokým volným rozponem bez rušivých vnitřních sloupů. Náš systém ocelových konstrukcí umožňuje nápaditá a poutavá architektonická řešení. Součástí konceptu ocelových budov autosalonů je široká škála integrovaného příslušenství.

Autosalony z ocelových hal

Ocelové haly jako vhodné řešení

Autosalony z oceli zaručují špičkové zabezpečení budovy a vysokou odolnost vůči nepříznivým klimatickým jevům. Ocelové budovy autosalonů jsou stavěny s ohledem na životní prostředí. Ocelové haly autosalonů ve stavebním systému Astron charakterizuje vysoká variabilita, moderní architektonické řešení, vynikající tepelně-izolační vlastnosti a dlouhá životnost. Systém ocelových budov Astron je velmi flexibilní a umožňuje začlenění stavebních materiálů, jako např. sklo, beton aj. tak, aby zákazník získal budovu na míru.

Ve stavebním systému Astron bylo zrealizováno nespočet atraktivních autosalonů pro téměř všechny značky automobilů: Audi, BMW, Citroen, Lamborghini, Mercedes, Nissan, Peugeot, Porsche, Renault, VW a mnoho dalších. Astron má reference po celé Evropě – přesvědčte se sami!

Plánujete výstavbu nového autosalonu? Obraťte se na Astron a kontaktujte nás!

Sorry, the comment form is closed at this time.