Bře 192014
 

Každý chce mít kolem domu kvalitní plot, proč si ho tedy nedopřát? Dnes už plot nestojí víc než dům a můžete si vybrat, zda upřednostňujete vzhled nebo jeho praktickou stránku. Velmi univerzální jsou betonové ploty, které představují skvělou volbu způsobu ohraničení pozemku, ochrání vás před nezvanými hosty a plní také úlohu estetickou. Beton se již dlouhá léta používá při stavbě, proto si jej každý představí primárně v této podobě. Betonové ploty však v žádném případě nevypadají jako beztvará šedá hrouda hmoty, betonové ploty se vyrábí v mnoha různých dekorech a barvách, takže si každý bez problémů vybere takový plot, který bude s jeho domem přesně ladit.

Neváhejte a navštivte i vy Betonovéploty.net, kde si můžete prohlédnout, jak by betonový plot mohl vypadat i u vás doma. To však ještě není to nejlepší, nejen že si můžete vybrat, v jaké barvě bude váš plot vyroben nebo s jakým dekorem, vy si můžete nyní pořídit navíc oboustranný betonový plot. Díky významnému technologickému posunu se podařilo zvládnout technologii, která dokáže betonový plot vybavit okouzlujícím designem z obou stran, takže oboustranné betonové ploty vás oslní designovým dekorem při pohledu z okna i z ulice.

A jak jsou na tom betonové ploty s konstrukcí a kvalitou? Betonové ploty jsou vyrobeny z kvalitního betonu odolného vůči intenzivnímu slunečnímu záření i mrazu. Jsou sestaveny z plotových dílců, které jsou ukotveny mezi sloupky, plot je tak rozčleněn na jednotlivá pole, aby nepůsobil příliš mohutně. Plotové sloupky i dílce jsou vyrobeny z vysoce kvalitního českého betonu stálého složení, který se vyznačuje vysokou pevností a odolností. Díky prvotřídním praktickým vlastnostem se můžete spolehnout také na velmi dlouhou životnost.

Sorry, the comment form is closed at this time.