Bře 262014
 

Nikomu se nedá divit, že se mu nechce platit horentní sumy za plyn. To nutně vede k tomu, že lidé hledají alternativní náhradu a často ji nachází v topení tuhými palivy. To je samo o sobě samozřejmě v pořádku, je třeba však přitom myslet také na komín. Obzvláště u topných systémů na tuhá paliva je kladen zvláštní důraz na kvalitně provedený odvod spalin. Důvodem je velké množství chemicky agresivních látek obsažených ve spalinách z tuhých paliv, které mohou velmi rychle poškodit málo odolný komín. Vysoké nároky na komín bez problémů splňují komíny vyrobené z kvalitní nerezavějící oceli. Nerezové komíny jsou velmi odolné, žáruvzdorné, jsou inertní vůči působení agresivních činidel a navíc jsou odolné vůči rzi. Mezi další významné výhody patří také bezesporu snadná manipulace jednoduchá instalace.

Kde takový komín seženete? Navštivte Komíny-nerez.cz a pořiďte si vlastní nerezový komín k vašemu novému krbu, kotli či kamnům. Zda budete potřebovat nový komín, záleží na provedení vašeho stávajícího komínu. Pokud je váš keramický komín v pořádku a je potřeba pouze jej napojit ke krbové vložce či kamnům, stačí vám nová komínová vložka. Nerezové komínové vložky od Komíny-nerez.cz jsou vyrobeny z kvalitní žáruvzdorné oceli, která je lehká, nekoroduje a bude vám sloužit dlouhá léta.

Nerezové komíny jsou velmi univerzální, můžete je využít pro odvod spalin z kapalných, tuhých i plynných paliv. Co vás jistě potěší je, že nerezové komíny lze velmi snadno přizpůsobit každému domu. Sestávají totiž z jednotlivých nerezových dílů. Tyto díly se do sebe jednoduše zasouvají jako stavebnice, stačí si tedy navrhnout, kolik a jaké díly potřebujete, a jednoduše si sestavíte nerezový komín na míru. Navštivte i vy internetového prodejce komínových systémů Komíny-nerez.cz a pořiďte si váš vlastní nerezový komín.

Sorry, the comment form is closed at this time.