Bře 282014
 

Pro každého podnikatele je důležité mít v pořádku účetnictví. Vždy může přijít nečekaná kontrola a vy musíte být připraveni se složkou účetnictví čelit zvídavým otázkám kontrolora z finančního úřadu. Pokud se v účetnictví neorientujete sami, je dobré si najmout profesionálního účetního, který se ve vedení účetnictví vyzná a nenadělá vám v něm paseku. Dobrý účetní je skutečně k nezaplacení, proto je třeba si ho hýčkat.

Víc než kdekoli jinde potřebujete dobrého účetního v zahraničí. Pokud chcete podnikat v Německu, potřebujete mít někoho, kdo se vyzná v německém účetnictví. Chcete-li podnikat v Polsku, potřebujete odborníka na polské účetnictví. Skuteční odborníci z Polpartner jsou neocenitelní zejména v tom, že zvládají komunikovat plynně polsky a zároveň i česky, takže dostanete účetnictví v Polsku v českém jazyce. Můžete se spolehnout na to, že odborní účetní z Polpartner jsou pravidelně školeni a vědí, jak vést účetnictví přesně podle polských zákonů a nařízení.

Cizinci, kteří v Polsku chtějí podnikat, si většinou sami nevědí rady, jak zařídit vše podle zákonů. Na úřadech se mluví pouze polsky, takže pokud to neumíte, můžete mít problémy. Proto potřebujete někoho, kdo se nejen domluví, ale také ví, co všechno je třeba vyřídit a jaké zákony sledovat. Účetnictví v Polsku je velmi složité, Polpartner se postará o vaše kompletní účetnictví v Polsku, dále vám zařídí také registraci k DPH.

U Polpartner se můžete spolehnout také na odborné finanční a daňové poradenství, asistenci při vyřizování důležitých smluv. Pokud potřebujete přeložit soudní dokumenty nebo smlouvy do polštiny nebo z polštiny, obraťte se na Polpartner, nabízí také komplexní služby nejen při vedení účetnictví v Polsku, ale také v případě, že potřebujete založit polskou firmu na klíč nebo zřídit pobočku v Polsku. Polpartner je spolehlivým partnerem pro každého, kdo chce podnikat v Polsku.

Sorry, the comment form is closed at this time.