Najděte si nové bydlení bez realitní kanceláře

Hledáte nové bydlení? Místo pro budoucí podnikatelskou aktivitu? Relaxační chalupu, či chatu? Chcete se přestěhovat z menšího bytu do většího rodinného domu? Anebo snad vyměnit rodinnou vilu za mezonet, který nebude tolik náročný na údržbu i opravné investice? Ať již jsou vaše požadavky týkající se nového bydlení jakékoli, jistě se budete snažit držet základní zásady – koupit nový byt, či dům pokud možno, co nejlevněji! Jak na to? To vám řekneme na následujících řádcích.

Hned na začátku se musíte shodnout na tom, zda poprosíte o pomoc realitku nebo si najdete nové bydlení bez realitky . V případě, že zvolíte první možnost, pak se pochopitelně připravte na to, že služby realitky určitě nebudou zadarmo. Ze svého bankovního konta budete muset vytáhnout poměrně vysoký finanční obnos. Na druhou stranu však získáte poměrně solidní služby, díky kterým se vám podaří ušetřit spoustu svého drahocenného času. Starat se v tomto případě nemusíte téměř o nic, vše za vás ochotně zařídí realitní kancelář.

V případě, že se rozhodnete pro odprodání starého nebo zajištění vysněného bydlení bez realitky , rozhodně nešlápnete vedle. Spíše naopak! Ušetříte si značnou část peněžních prostředků, protože to, co zvládne realitka, zvládnete sami. Samozřejmě, že budete muset obětovat svůj drahocenný čas, nicméně veškerý proces budete mít pouze ve své vlastní režii.

A kde koupíte nebo prodáte dům bez realitky? Třeba na některém z inzertních portálů, kde naleznete nejen bohatou a denně aktualizovanou nabídku bytů a rodinných domů, ale také dalších realit, mezi které můžeme zařadit například také komerční prostory, pozemky nebo rekreační chaty a chalupy. Na většině portálů najdete taky nejrůznější druhy poraden, kde stačí položit konkrétní dotaz a obratem se k vám dostane odpověď i na jakoukoli otázku. Ať již se rozhodnete pro kteroukoli možnost, přejeme vám při hledání nového bydlení šťastnou ruku!