Čvc 052014
 

Jak poznáte, že je světlo ve vaší místnosti dostačující? Je to jednoduché, stačí ho rozsvítit a zjistit jeho rozsah a intenzitu. Pokud vám doma praskla žárovka, novou výměnu už neřešte. Wolframové vlákno nic nevydrží a za čas se situace zase opakuje. Pokud chcete svítit s delší životností, svítidla z kolekce Marset, Delightfull a Lightyears vám to dopřejí, kupte si už pořádné světlo. Má mnohem jasnější svítivost společně s dalšími skvělými vlastnostmi.

Svícení s tímto druhem osvětlení bude současně i zábava. Světlo ve vašem interiéru tak může vypadat i jinak, než tomu bylo doposud. Nikdo z nás doma nemá holý kabel se žárovkou, ale i tak bychom se nad tím měli zamyslet. Opravdu nenajdete způsob, kterým uspokojíte zrakové smysly? Řešení není tak nesnadné, jak se může zprvu zdát. Projekty jsou dělané všem na míru, takže vaše představy se svítidly z řad Marset, Delightfull a Lightyears se jistě naplní. Osvětlení jsou vyráběná s maximální přesností pro všechny zákazníky, kteří si potrpí na luxus.

Vaše představy o dokonalém osvětlení si už můžete vybavit úplně reálně. Stačí sjednotit volbu vašeho nábytku a barevně si pomoci klidně i světly. Dnes jsou světla různých intenzit i barevných škál. Záleží na vás, jestli bytu či kanceláři vdechnete nový život pestrými barvami nebo si raději zvolíte decentnější, třeba chladnější verzi studené elegance. Svítidla z těchto kolekcí dokážou vše, navodit atmosféru letních, ale i zimních večerů. Intenzitou svítivosti a charakteru světla dokážete do místnosti vnést přesně to, co potřebujete. Jednou to je mrazivé světlo, podruhé zase teplé. Uvidíte sami, na co budete mít chuť a náladu. Vlastnit těchto svítidel můžete více, jsou totiž i nástěnná a stojací. Ty dokážou zase upozornit přímo na objekty, které stojí za to vyzdvihnout, např. obraz, socha, terárium.

Sorry, the comment form is closed at this time.