Zář 062014
 

Oheň je nejpřirozenějším a nejstarším způsobem vytápění. Je však nutné zařídit také odvod spalin, které hořením tuhých paliv vznikají. Pokud se chystáte vybudovat i u vás doma krb nebo krbová kamna a chcete se odlišit od davu, nespoléhejte na váš stávající komín. Zejména zděné komíny dost trpí, když odvádí spaliny z tuhých paliv, které jsou značně kyselé a vůči komínu velmi agresivní. Počítejte s tím raději už dopředu a vybavte váš dům kvalitním komínem, kterému neublíží žádné spaliny, a tím je nerezový komín.

Nerezové komíny jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, která odolává extrémním teplotám, vlhkosti i působení chemických sloučenin. Díky tomu získávají nerezové komíny svou dlouhou životnost, kvalitní vlastnosti propůjčují nerezovým komínům také jejich bezúdržbovost, nemusíte se tedy o ně vůbec starat. Montáž je velice jednoduchá, nerezový komín sestává z několika dílů, díky nízké hmotnosti nerezové oceli se s díly velmi dobře manipuluje a jednoduše z nich tak sestavíte výsledný komín. Díky tomu se s nerezovým komínem velmi dobře manipuluje, nerezová ocel je lehká a lze proto nerezový komín instalovat na dům i dodatečně a upevnit jej na fasádu.

Nerezový komín tak můžete jednoduše sestavit z jednotlivých částí zcela podle vašich individuálních potřeb. V případě potřeby můžete nerezový komín zakoupit po jednotlivých dílech, které potom sestavíte dohromady. Tím se vyhnete problémům, jak najít komín správných rozměrů právě pro váš dům. Prostě si nerezový komín poskládáte přesně na míru vašemu domu. Rozhodli jste se i vy pro nerezový komín? Vybírejte na Komíny-nerez.cz, kde naleznete mnoho druhů nerezových komínů, pořídíte si zde izolovaný nerezový komín, komínovou vložku z nerezu i hybridní komín, který spojuje výhody komínu nerezového a keramického do kompaktního celku. Dopřejte i vy vašemu domu ten nejlepší komín.

Sorry, the comment form is closed at this time.