Zář 082014
 

Každý už dnes slyšel o exekutorech a většina z nás bere dluhy velmi vážně, takže se snažíme pokud možno žádné nedělat. Někdy se tomu však vyhnout nedá, chcete-li si zařídit samostatné bydlení, pravděpodobně nebudete mít hned po škole dostatek finančních prostředků, abyste si mohli jen tak koupit byt nebo postavit dům. Vezmete si proto hypotéku nebo jiný druh půjčky či úvěru a tím otevíráte pomyslnou bránu dluhů. Jsou lidé, kteří si dají pozor a další půjčky si neberou. Jiní si ovšem myslí, že momentální insolvence pomine, jakmile si vezmou další půjčku, pomocí které splatí předchozí dluhy. Často si však neuvědomují, že další úvěr má horší podmínky než ten předchozí a že se propadají stále hlouběji do spirály dluhů, ze které už se sami nedokážou dostat.

V takové situaci potřebujete odbornou pomoc, abyste se dokázali vašich dluhů zbavit. Insolvence Zlín je poradenská kancelář, která se zabývá pomocí lidem ve finančních potížích. Pokud i vy máte problém se splácením vašich dluhů, obraťte se na oddlužení Zlín. Školení odborníci vás budou sami kontaktovat, navštíví vás, aby podrobně zanalyzovali vaši situaci a mohli vám zodpovědně poradit, jakou cestou byste se měli vydat, abyste se nakonec vymanili z područí vašich dluhů.

Existuje samozřejmě celá řada cest, ne každá je však vhodná pro každého, záleží na spoustě faktorů, které je třeba komplexně posoudit a vyhodnotit. Jednou z možných cest k životu bez dluhů je oddlužení. Aby vám je insolvenční soud povolil, musíte však splňovat určité podmínky. Dostanete-li povolení oddlužení, můžete vám soud odpustit až 70 % vašich dluhů, takže splácet budete pouze 30 %. Neváhejte tedy a nechte si odborně poradit, jak splatit postupně vaše dluhy, aniž by vás ohrožovali exekutoři. Insolvence Zlín vám nabízí své odborné služby a dlouholeté zkušenosti.

Sorry, the comment form is closed at this time.