Zář 102014
 

Servis Mercedes, tedy automobilů značky Mercedes-Benz, který je zárukou spolehlivosti, kvalifikované práce, individuálního přístupu ke každému zákazníkovi, najdete v Praze-Malešicích pod názvem Suvik. Mezi naše služby patří veškeré opravy od těch nejběžnějších a nejlevnějších, až po náročné opravy, včetně generálních oprav nebo celkových rekonstrukcí automobilů po haváriích. Specialitou našeho servisu je možnost pořízení fotoreportáže postupu servisních prací, pokud si to zákazník přeje.

Krédem naší práce je vysoká odbornost, zodpovědnost a maximální snaha pomáhat udržet věhlas značky Mercedes na té nejvyšší světové úrovni. Proto se řídíme hlavními zásadami, které jsou pro naše kvalifikované pracovníky naprostou samozřejmostí. Patří k nim:

  • čistota a pečlivost, což je naše vizitka. Každá, i sebedrobnější práce je vykonávána s úctou k vašemu vozidlu včetně interiéru. Pečlivě kontrolujeme všechny spoje, karoserii, motor. Samozřejmostí je pečlivé otření a vyčištění všech agregátů, aby nikde nezůstala skvrna či šmouha od oleje nebo škrábanec po nářadí.

  • čestnost je zárukou toho, že se k nám každý zákazník rád vrací. Naše servisní činnost je založena na vzájemné důvěře, což považujeme za nejjednodušší způsob, jak si udržet klienty a získat další.

  • provádíme opravy automatických převodovek natolik odborně a spolehlivě, že si můžeme dovolit poskytovat roční záruku. V tomto směru jsme výjimkou mezi ostatními servisy. Pokud by došlo k jakémukoliv problému způsobeného naší vinou, jsme připraveni jej odstranit zcela bezplatně.

Servis a opravy automatických převodovek jsou naší specialitou a lze říci, že díky schopnostem a kvalifikaci našich zaměstnanců, kteří dovedou do puntíku využít nejmodernější techniku, jsou automatické převodovky a péče o ně naším koníčkem.

Vedle toho můžeme nabídnout majitelům vozidel Mercede-Benz, ale i Audi, BMW, Škoda, Volkswagen a některých dalších i další služby. Ať jeto perfektní diagnostiku Mercedes, nebo veškeré drobné servisní práce, jako je výměna provozních náplní nebo brzdových destiček.

Sorry, the comment form is closed at this time.