Lis 142014
 

Světlo je jedním ze základních životních elementů, bez kterých se neobejdeme. Před vynálezem elektřiny si lidé vypomáhali svitem svíček, ty však mnoho světla nenadělají, a tak všichni s povděkem kvitovali, když pan Edison vynalezl žárovku. Dnes jde samozřejmě už o zastaralou technologii a místo ní se již používají nové, modernější a úspornější zdroje světla.

Nicméně svítidla, to nejsou jen žárovky, svítidla jsou umělecká díla, která zdobí naše interiéry i exteriéry. Svítidla, to jsou lampičky, lustry a další esteticky řešené prvky osvětlení, které dodají vašemu obývacímu pokoji styl, vaší kuchyni dostatek světla pro vaření ve dne i v noci a vaší ložnici intimní příjemnou atmosféru pro chvíle odpočinku a relaxace.

Jak vybírat svítidla

Není jednoduché vybrat si optimální svítidla, je třeba vědět, jak velký prostor má svítidlo osvítit. Svítidla jsou totiž většinou vyrobena pouze pro omezenou kapacitu žárovek. Místo klasických žárovek se dnes používají úsporné žárovky, zářivky a nejvíce LED žárovky, které jsou mimořádně úsporné.

Chcete váš interiér vybavit výkonnými a zároveň estetickými svítidly? Obraťte se na skutečné profesionály, kteří vám nabídnou běžná i luxusní svítidla a osvětlení do každé místnosti. Navštivte Aulix.cz, kde naleznete široký sortiment nejrůznějších typů svítidel. Firma Aulix vám nabídne osvětlení od předních světových návrhářů a bytových designerů.

Potřebujete-li osvětlení nejprve vidět osobně, mají pro vás k dispozici moderní světelné studio, kde naleznete několik set vystavených modelů svítidel, které si můžete prohlédnout. Navíc jsou vám zde k dispozici také odborníci, kteří vám pomohou s návrhem osvětlení vaší domácnosti a poradí vám, jaká svítidla by se právě vám nejvíce hodila. Tak neváhejte a nadělte si pod stromeček stylová a přitom výkonná svítidla od firmy Aulix.cz.

Sorry, the comment form is closed at this time.