Lis 142014
 

Tvrdí vám váš stavitel, že stavbu domu dokončí, ale na plot je už pozdě? Nenechte se odradit, že to nelze zvládnout a najměte si na stavbu plotu skutečné profesionály. Kvůli tomu, že přes den není dvacet stupňů, ještě nemusíte odkládat stavbu plotu na jaro, navíc betonový plot je možné stavět klidně v zimě. Kontaktujte Betonový-plot.net, kde naleznete nejen široký výběr designu plotů, ale také ochotné a schopné řemeslníky, kteří vám váš vysněný plot postaví.

Betonový-plot.net nabízí stavbu betonového plotu i zkraje zimy, kdy není problém díky nejmodernějším technologiím a vysoce kvalitním materiálům instalovat betonový plot. Půda ještě není tolik promrzlá, lze tedy bez obtíží vykopat základy pro umístění sloupků a pokračovat ve stavbě. Chcete vědět, jak přesně stavba betonového plotu probíhá? Postup je následující, nejprve je třeba osadit do země plotové sloupky, ty se zabetonují a potom už zbývá mezi ně pouze nasunout a zajistit plotové desky.

Plotové desky z největší části odpovídají za design plotu. Betonový-plot.net nabízí široký výběr dekorů plotových desek, můžete si tak pořídit betonový plot s designem štípaného nebo skládaného kamene, cihliček a dalších atraktivních vzorů. Důležitá je také barva plotu, betonový plot nemusí být jen šedý, máte na výběr z mnoha dalších barevných provedení, nejoblíbenějšími jsou antracitový plot, pískový a terakotový. Vedle estetického vzhledu jsou důležité především praktické vlastnosti. Díky svému složení z prvotřídního českého betonu a ocelovým armaturám, které beton vyztužují, jsou betonové ploty velice pevné, odolné a vydrží mechanické namáhání i působení klimatických vlivů. Díky svému materiálu je betonový plot navíc také v podstatě bezúdržbový, nebudete se tedy muset starat o žádné natírání, broušení ani opravování. Nechte si proto poradit od odborníků, kteří vám plot navrhnou na míru.

Sorry, the comment form is closed at this time.