Úno 022015
 

Každé dítě potřebuje velké množství péče a rodiče pro něj chtějí jen to nejlepší. K základnímu vybavení, které potřebuje, patří zejména kočárek. Ten by měl být pro vaše miminko pohodlný a také maximálně bezpečný. Nejdůležitější je pro dítě pohodlí. Přece byste se ani vy nechtěli vozit v něčem nepohodlném, co by vás tlačilo. Komfortním by měl kočárek být i za nepřízně počasí, proto by měl dítěti poskytnout dokonalou ochranu proti dešti a chladu. Ta by jistě u žádného správného kočárku neměla chybět.

Pro vaše miminko je důležité, aby byl kočárek zábavný. Přece si vážení rodiče nemyslíte, že váš potomek bude v kočárku jen spát, to by byla přece hrozná nuda. A co bezpečnost, myslíme stále i na ni? Ale samozřejmě, žádný strach. Pro zajištění maximální bezpečnosti vašeho miminka jsou kočárky od Easy-go.cz vybaveny pětibodovými bezpečnostními pásy, které jsou pro větší pohodlí opatřeny měkkým polstrováním. Důležitým bezpečnostním prvkem je také kombinovaná brzda.

Kde tedy najít kočárek, který splní všechny vaše požadavky? Vysoce kvalitní kočárky, které jsou vhodné i pro vaše novorozence naleznete v internetovém obchodu na Easy-go.cz, který je specializovaný na pomůcky a potřeby k péči o děti. O dítě je tedy dobře postaráno, ale co rodiče? Myslelo se také na ně? Pro rodiče je velmi důležitá zejména praktičnost a ovladatelnost kočárku. Kočárky od Easy-go.cz jsou opatřeny předním kolem s možností aretace pro jednodušší ovládání. Jsou lehké, aby s nimi bylo možné snadno manipulovat. Pokud rádi cestujete, snadno kočárek složíte a převezete v zavazadlovém prostoru automobilu. Rodiče jistě potěší, že se u kočárku nemusí hrbit, držadlo je výškově nastavitelné a měkce polstrované, aby zajistilo komfortní jízdu pro maminky i tatínky. S moderním kočárkem od Easy-go.cz se rádi pochlubíte. Každý model je k dispozici hned v několika barvách, takže si každý vyberete kočárek podle vlastního vkusu.

Sorry, the comment form is closed at this time.