Úno 242015
 

Téměř všechny druhy vytápění vyžadují odvod spalin, výjimku tvoří pouze elektrické topení. Je na vás, jaký komín si zvolíte, pokud vás však nebaví se starat o rozpadlý komín vinou agresivních spalin, zvolte si odolnější komín, ideální volbou zejména pro odvod spalin z tuhých paliv je nerezový komín. Pokud se i vy chystáte změnit váš způsob vytápění z plynu na tuhá paliva, měli byste si ověřit, zda je váš komín připraven na odvádění spalin z tuhých paliv. Při spalování tuhých paliv totiž vznikají výjimečně agresivní vedlejší produkty, které působí negativně na povrch komínu, klasické zděné komíny mohou být brzy poškozeny, proto se vyplatí zainvestovat do kvalitního komínu.

Navštivte Komíny-nerez.cz, které vám nabídnout široký sortiment zahrnující nerezové komíny a také veškeré příslušenství s komíny související. Prodávají se zde celé sety nerezových komínů, můžete vybírat z různých průměrů nebo pokud potřebujete řešit specifický tvar komínu, máte možnost koupit si nerezový komín po jednotlivých dílech a potom si jej sestavit podle vašich potřeb a možností. Nerezové komíny jsou vyrobeny ze speciální teplotně odolné nerezové oceli.

Pro použití k odvodu spalin vzniklých spalováním tuhých paliv je určen zvláštní typ nerezového komínu – hybridní komín, který je vybaven keramickou vložkou, ta spolehlivě chrání celý komínový systém, který je spalováním tuhých paliv mnohem více zatěžován. Nerezový komín vás jistě potěší nejen svou odolností a dlouhou životností, ale také snadnou instalací, nepotřebuje totiž žádné základy, může být postaven také dodatečně zvenku budovy a uchycen přímo na fasádu domu.

Nerezový komín je dostatečně univerzální, můžete ho využít k odvodu spalin vzniklých hořením kapalných, plynných i tuhých paliv. Nesnižujte účinnost vašeho topného systému nekvalitním komínem, vsaďte na produkty té nejvyšší kvality od Komíny-nerez.cz.

Sorry, the comment form is closed at this time.