Kvě 152015
 

Bez komínu se neobejde žádný dům. Nejste-li lední medvědi nebo rodina sněžného muže, budete si potřebovat v zimě zatopit. Už pravěcí lidé věděli, že aby oheň správně hořel, potřebuje tah a odvod spalin, proto vynalezli komín a postupně jej zdokonalovali, až se v současnosti začaly vyrábět nerezové komíny. Ptáte se, proč zrovna nerezové komíny?

Je to jednoduché, komíny z nerezu jsou vysoce odolné, pevné a přitom se s nimi velmi dobře manipuluje díky nízké hmotnosti. Nerezová ocel je lehká a má velmi dobré mechanické vlastnosti. Nerezové komíny tak bez obtíží odolávají vysokým teplotám, vlhkosti i chemickým látkám. Proto jsou tyto komíny vhodné také mimo jiné pro odvod spalin z tuhých paliv, které jsou poměrně agresivní a jiné typy komínů rychle poškozují. Nerezovému komínu se to nestane, proto se tyto komíny často používají samostatně nebo také jako komínové vložky do stávajících zděných komínů. Komíny-nerez.cz nabízí celou řadu nerezových komínů v různých provedeních, prodávají se zde nerezové komíny jako celé sety nebo také po jednotlivých dílech. To je zvlášť výhodné pro ty, kdo potřebují komín sestavit přesně na míru.

Výhodou nerez komínů je především snadná manipulace, jsou velmi lehké, takže se díly sestavují snadno a rychle. Komíny-nerez.cz nabízí běžné nerezové komíny, dále také izolované nerezové komíny, které jsou vyrobeny ze dvou plášťů z nerezové oceli a mezi ně je vložena vrstva speciální izolace. K dispozici jsou i hybridní komíny, které kombinují ty nejlepší vlastnosti nerezového a keramického komínu. Neváhejte a vyberte si i vy kvalitní komín pro odvod spalin z vaší otopné soustavy. Nerezové komíny na Komíny-nerez.cz špičkové kvality čekají právě na vás, dopřejte vašemu domu luxusní nerezový komín.

Sorry, the comment form is closed at this time.