Kvě 012015
 

Kutilové a řemeslníci, pozor! Kvalita za rozumnou cenu, výrobky prestižních světových značek a špičkový servis. Bosch, Extol nebo Einhell, Paslode už nemusí být jen snem. Ruční nářadí do každé amatérské nebo profesionální dílny je k dispozici, stačí si jen vybrat!

Sledujte web pravidelně a využijte slevových akcí

Pokud zrovna potřebujete třeba elektrickou vrtačku nebo úhlovou brusku, stačí si prohlédnout náš internetový obchod a když Vám nějaký produkt padne do oka, prostě si jej objednat. Aku, plynové, ale i elektrické ruční nářadí, které je opravdu moderní a nikdy nezklame. Časté slevové akce, díky nimž můžete ušetřit spoustu financí.

Třeba takové aku ruční nářadí asi jen tak nezestárne a nevyjde z módy. Víte proč? Inu, to je jednoduché. Můžete si ho vzít úplně kamkoliv chcete a má navíc i univerzální využití. Hodí se proto nejen do malých dílniček kutilů, tak i do výbavy opravdu profesionálních řemeslníků. Tyto výrobky ocení prostě úplně všichni! Najít to pravé nářadí, to bývá někdy opravdový kumšt. V naší nabídce si ale můžete vybrat ze zaručené kvality, se kterou půjde práce opravdu dobře od ruky. Nevěříte? Zkuste to!

Nářadí pro kutily i profesionály

Brusky, přímočaré pily, sponkovačky nebo kombinované šroubováky. Praktické, lehké a vysoce univerzální nářadí, které si doslova zamilujete. S moderním nářadím se pracuje skutečně jedna radost, nechte proto zastaralé věci ve Vaší dílně tam, kde jsou a vyrazte na nákup – nebo si objednejte pár kliknutími na plastového hlodavce, to je už jen a jen na Vás!

Vrtání s příklepem, šroubování nebo broušení a leštění. Brilantní ergonomie, rozumná váha, nízká spotřeba energie a navíc i pořizovací cena, která opravdu potěší každý napjatý rodinný či firemní rozpočet. Už se nemusíte uskromňovat, pořiďte si skutečnou kvalitu, jež dlouho vydrží.

Sorry, the comment form is closed at this time.