Zář 222015
 

Plot je zcela obvyklé příslušenství každého samostatně stojícího domu. Každý má na plot jiné požadavky, pro někoho je na prvním místě design, pro druhého je důležitější, aby mu plot přinesl dostatek soukromí. Univerzálním řešením jsou betonové ploty, které se vyznačují estetickým zpracováním i praktickými vlastnostmi. Betonovéploty.net nabízí betonové ploty s dekorativním řešením, můžete si vybrat, zda zvolíte levnější variantu zdobenou z jedné strany nebo se rozhodnete pro oboustranné betonové ploty.

Rozdíl je mezi nimi v tom, že oboustranné betonové ploty se pochlubí designovým zpracováním z obou stran, nemusíte tak přemýšlet, zda použít dekorovanou stranu plotu zvenku nebo naopak zevnitř. Dosud byly běžné betonové ploty pouze s jednou dekorovanou stranou. Betonové ploty se vyrábí v široké paletě vzorů, prodávají je také v různých atraktivních barvách, stačí si vybrat a můžete mít i vy kolem vašeho domu okouzlující betonový plot. Aby byl celkový dojem z plotu co nejdokonalejší, pohrajte si s tvarem zakončení plotu. Můžete si vybrat nízký plot, středně vysoký nebo i vyšší, zakončení plotu může být rovné, zaoblené nebo také s ozdobnou mřížkou.

Velmi moderní a oblíbené jsou betonové ploty zakončené dřevěnými latěmi ve vybrané barvě, betonový plot potom působí mnohem vzdušněji. Důležité jsou také plotové sloupky, které jsou oporou celému plotu, jejich design je samozřejmě také volitelný, můžete si vybrat sloupky dekorované nebo hladké. Vzhled však není pro všechny rozhodujícím faktorem, mnozí se rozhodují podle praktických vlastností plotu. Betonové ploty naprosto nenáročné na jakoukoli údržbu, snadno se montují, nepotřebují žádné základy a přesto vám vydrží sloužit dlouhou dobu spolehlivě a bez problémů. Rozhodněte se pro odolné, pevné a zároveň okrasné oboustranné betonové ploty.

Sorry, the comment form is closed at this time.