Zář 232015
 

Většina lidí je od přírody materialistické povahy a rádi se obklopují věcmi. Časem se takto nashromáždí skutečně hodně věcí, často naprosto nepotřebných. To se zjistí teprve ve chvíli, kdy se potřebujete přestěhovat nebo z jiného důvodu poněkud vyklidit prostor. Vyklízení potom není žádná legrace. Když jsem se poprvé stěhovala z podnájmu do vlastního bytu, nemohla jsem uvěřit, kolik věcí se do těch dvou pokojů a kuchyně vešlo. Představovala jsem si, že do několika málo krabic naskládám všechny své věci, naložím je do auta a bude odstěhováno. Nechápala jsem, že lidé nadělají kolem stěhování takový poprask.

Teprve potom jsem pochopila, jak moc jsem se mýlila. Věcí k přestěhování nakonec bylo tolik, že bychom uživili i valník za Avii. Naším kombíkem jsme museli jet několikrát, abychom všechny věci přestěhovali, a to jsme neměli ani vlastní nábytek. Když jsem potom v novém bytě viděla tu hromadu věcí, rozhodla jsem se, že až se příště budu stěhovat nebo něco vyklízet, najmu si na to specialistu. Na vyklízení je nejhorší, že zabere spoustu času. Především těm, kteří nemají vymyšlený žádný systém a vyklízí páté přes deváté.

Když mi zemřeli oba prarodiče a já zdědila jejich dům, bylo mi jasné, že vyklízení sama nezvládnu. Proto jsem si najala firmu Vyklizeno1-2. Prvním důvodem bylo to, že bych neměla nervy probírat se věcmi po prarodičích, všechno by mi je tam připomínalo, navíc kvůli práci nemám ani na vyklízení vlastními silami dostatek času. Jak jsem doufala, všechno šlo jako na drátkách. Vyklizeno1-2 jsou skutečně odborníci. Předem jsme se domluvili, jak bude vyklízení probíhat. Bylo třeba, aby viděli, co a kde se bude vyklízet. Po sepsání smlouvy práce začaly a vše předem dohodnuté bylo do puntíku splněno. Vyklízecí práce proběhly skutečně rychle, systematicky a přitom ohleduplně. Od firmy Vyklizeno1-2 čekejte vždy spolehlivé služby.

Sorry, the comment form is closed at this time.