Zář 072015
 

Je váš interiér už poněkud omšelý a potřeboval by změnu? Chcete i vy mít moderní domov? Možná se vám to nezdá, ale můžete ho dosáhnout snadněji než byste čekali. Změny si můžete navrhnout sami nebo se poraďte s odborníky. Bytoví designeři jsou lidé, kteří se starají o nové trendy v oblasti zařízení interiérů. Chcete, aby váš pokoj byl zařízen moderně, pohodlně a zároveň účelně? Pohodlí závisí především na tom, jak se v místnosti cítíte. Když vám bude stylově vyhovovat, potom je všechno v pořádku a interiér si prostě zamilujete. Na vzhled pokoje mají velký vliv stěny. někdo má nejraději čistě bílé zdi, jiný si potrpí na barvu a dalšímu se i barevné zdi zdají nudné. Snadná pomoc, použijte tapety a vaše stěny se rozzáří nejrůznějšími motivy.

Tapety se dělí podle typu vzoru a podle materiálu, můžete si pořídit tapety, na kterých se opakuje stejný vzor pořád dokola nebo použijte fototapetu, která vytváří na stěně obraz. Oba typy tapet vypadají dobře, když je umíte použít v interiéru. Co se týká materiálu, rozeznáváme papírové, vliesové, vinylové a různé další speciální tapety. Papírové jsou nejlevnější a používají se nejdéle, naleznete proto na trhu obrovské množství nejrůznějších motivů. Často se papírové tapety používají v dětských pokojích, protože děti je dokážou rychle zničit, takže nemá cenu kupovat malým dětem do pokoje drahou tapetu.

Naopak vliesové tapety se pochlubí mnohem delší životností, jsou tvořeny celulózou a textilními vlákny, mají i vlastní plastickou strukturu, takže působí velmi efektně. Snadno se také lepí, na rozdíl od papírových natřete lepidlem zeď, tapeta zůstává suchá, takže se s ní mnohem lépe manipuluje. Tapety dnes frčí, jsou úžasně barevné a představují ideální řešení do každého pokoje. Motiv na tapetě je čistě otázkou vkusu, tapety se v dnešní době vyrábí s libovolnými náměty, často zobrazují fotografované zátiší, krajinu, zvířata, automobily apod.

Sorry, the comment form is closed at this time.