Lis 132015
 

Nedělejte kompromisy, pokud jde o vytápění a odvod spalin. Na výběru krbové vložky a obestavby jste si dali skutečně záležet, přece nyní nesnížíte zbytečně jejich účinnost špatným výběrem komínu? Vyberte si komín, který nemá konkurenci, vyberte si nerez. Komín je základní součástí systému jakéhokoli vytápění. Chystáte-li se stavět dům, je třeba si rozmyslet, jak budete provádět vytápění a podle toho navrhnout, z jakého materiálu bude nejlepší komín postavit.

V dnešní době se na trhu setkáte s širokým výběrem různých řešení specializovaných či naopak univerzálních komínů a potom záleží pouze na vás, pro jaký se rozhodnete právě vy. Nerezové komíny patří mezi univerzální řešení, které můžete použít při vytápění plynem i krbem. Tyto komíny jsou vyrobeny z nerezové oceli prvotřídní jakosti, která komínu poskytuje dostatečnou odolnost vůči extrémním teplotám, kterým je komín vystaven, působení chemických látek, které vznikají kondenzací plynných produktů spalování paliva, i vlhkosti, která po čase způsobuje korozi materiálů. Nerezové komíny jsou však dostatečně odolné, navíc se pochlubí velmi dlouhou životností, po celou dobu vám budou poctivě sloužit a nenechají vás na holičkách.

Na účinnosti vytápění se projeví výrazně i kvalita komínu. Je-li v systému vytápění hodně spalin a k novému palivu se nedostane dostatek vzduchu, snižuje se účinnost spalování paliva. Komíny z nerezu vám nabídnou tu nejvyšší kvalitu, jejich výhodou je také to, že je můžete instalovat i dodatečně, montují se i zvenku na fasádu domu, protože nepotřebují základy. Díky výrobnímu materiálu je nerezový komín velmi lehký a manipulace s ním je tak snadná a rychlá, z jednotlivých dílů postaví funkční komín i naprostý amatér. Neváhejte a sestavte si nerezový komín i vy, nakupujte na Kominy-nerez.cz.

Sorry, the comment form is closed at this time.