Úno 172016
 

Kdo by neměl zájem o kvalitní plot s dlouhou životností, o který se téměř nemusí starat? Řeč je samozřejmě o betonovém plotu. Někteří lidé k němu mají předsudky a představují si ho jako nevzhlednou šedou masivní zeď. Takový však betonový plot vůbec není. Betonový plot se vyznačuje nenáročnou údržbou, velmi dlouhou životností a přitom příznivou cenou. Výhodou je, že jej můžete snadno rozebrat, jeho montáž je rychlá a jednoduchá a přitom dodá vašemu domu opravdu luxusní vzhled.

Betonový plot vám poskytne oplocení nejvyšší kvality, skládá se z koncových a průběžných sloupků, mezi tyto opěrné sloupky jsou potom vsunuty masivní betonové desky. Betonový plot se vyrábí v základní šedé barvě. Pokud chcete veselejší plot, můžete si zakoupit betonové dílce také v barvě pískovce či některé z dalších dostupných variant. Betonový plot od Betonový-plot.net je prakticky bezúdržbový. Je vyroben z vysoce kvalitního certifikovaného betonu stálého složení. Je proto odolný vůči dešti, sněhu, mrazu i prudkým změnám teplot. Životnost betonových plotů je díky kvalitnímu zpracování až několik desítek let.

Důležitý je také dekor plotu, záleží pouze na vás, pro který se rozhodnete. K dispozici je motiv cihlové zdi, skládaný kámen nebo oblíbený štípaný kámen. Výška betonového plotu je variabilní, vrchní desku si můžete objednat rovnou, zakulacenou či s ozdobnou mřížkou. Velmi dobře vypadá betonový plot také zakončený dřevěnými latěmi v kontrastní barvě. Zavítejte na www.betonovy-plot.net a prohlédněte si kompletní nabídku. Pořiďte si i vy esteticky velmi působivý betonový plot. Na Betonový-plot.net najdete okrasné betonové ploty prvotřídní kvality, ke kterým vám bude nabídnut rovněž veškerý servis.

Sorry, the comment form is closed at this time.