Bře 142016
 

Každý, kdo žije v domku nebo si jej začíná stavět, uvažuje o tom, čím pozemek ohraničit. Důležité přeci je se ve svém domě cítit bezpečně, mít dostatek soukromí a také aby působil esteticky a živě. Nabízí se dokonalá možnost a tou jsou betonové ploty. Tyto ploty mají řadu kvalitních a působivých vlastností, které lidé opomíjejí a raději si kolem svého domu postaví neatraktivní a nespolehlivý typ oplocení. Naopak se především betonové ploty stávají stále více populárními, protože jsou zároveň vizitkou celého domova.

Betonový nemusí vždy nutně znamenat nudný a bezduchý. Označení pro betonové ploty působí jednoznačným dojmem. Jsou vyráběny z kvalitního betonového materiálu, který je maximálně odolný. Zejména proti větru, vlhkosti, zkrátka každému počasí a nepříznivým klimatickým podmínkám. Na materiálu nezanechává žádné stopy přímé sluneční záření, déšť ani námraza. Proto dosahuje dlouhé životnosti, a tak se investice do betonových plotů určitě vyplatí. Příznivou cenu ovlivňují zejména faktory, jako jsou rozměry betonové desky, zda je plot jednostranný či oboustranný, s montáží nebo bez ní a jestli se jedná o dekorovanou variantu plotu.

Kupříkladu oboustranné betonové ploty působí velmi atraktivním a estetickým dojmem. Mimořádným a zároveň nápadným dekoračním prvkem jsou dřevěné elementy nebo celkový tvar betonových desek. Populárním okrasným prvkem je design štípaného kamene. V tomto designu jsou vyráběny i betonové sloupky. Vhodná kombinace prvků vypovídá o majiteli domu, že má vkus. Betonový plot není ani zdaleka prvkem pro zohyzdění zahrady, naopak skvěle funguje jako dekorace a znamenitě doplňuje floru na kvetoucí zahradě. Měl by ladit i s domem, aby zapadl jako dílek puzzle do skládanky. Vybírat je možné z široké škály barev, aby vše hrálo oku a vedlo k dokonalosti.

Sorry, the comment form is closed at this time.