Kvě 182016
 

Motorkář bez moto doplňků jako by snad ani nebyl motorkářem. Jen si představte, že se chcete zúčastnit nějakého toho motosrazu a přijedete tam bez jakýchkoliv doplňků. Může se stát spousta věcí, jistí si však buďte tím, že za hvězdu tam nebudete. Nemusí však jít pouze o přehlídky i při běžném ježdění vám budou doplňky k vašemu motocyklu maximálně užitečné.

Moto doplňky pro pravé motorkáře

Jen si představte váš stroj obohacený o krásný kryt řetězu, skvěle vypadající blatník nebo užitečný a zároveň oku lahodící držák na SPZ. Představte si vaši motorku s nádhernými chromovanými kryty a máte o motivaci ke koupi postaráno. Obavy z toho, že vám nějaký ten doplněk nebude ladit s vaší značkou můžete již nyní označit za liché, vybrat si totiž můžete z dlouhé řady značek, jejichž jména jsou příslibem kvality a spolehlivost. Jen pro příklad si uveďme doplňky Honda, Yamaha, Suzuki, Ducati či Kawasaki.

Slaďte své moto oblečení s designem motorky

Nepostradatelnou součástí výbavy správného motorkáře je i moto oblečení. Když už máte totiž motorku jak se patří vyladěnou, usednou na ní v tuctovém oblečení se rovná hříchu. Ideální moto oblečení musí zvládnout plnit až čtyři základní úkoly. V první řadě je to pohodlí. Jezdec se na motorce musí cítit maximálně komfortně a oblečení je tím základním, čím tomu lze pomoci. Druhou oblast tvoří bezpečnost. Chrániče jsou stejně jako reflexní prvky dnes již takřka samozřejmostí. Dále je vhodné se soustředit na samotnou funkčnost. Nechcete přeci, když například vyjedete za chladu, aby bunda profukovala a skrze rukavice se vám třásly prsty. Čtvrtá funkce správného moto oblečení spočívá v jeho designu. A pro spoustu motorkářů je právě tento aspekt klíčový. V jedné větě je tak o oblečení na motocykl možné tvrdit, že dobře vypadá, chrání a hřeje.

Bez péče dlouho jezdit nebudete

V neposlední řadě je dobré uvažovat také o moto příslušenství. Motocykl totiž není pouze o tom jednou za čas si vyjet na projížďku. Je třeba se o něj také starat. Ať už jde o jeho nablýskání ve chvíli, kdy se s ním chcete pochlubit či o pravidelnou údržbu typu namazání řetězu. V každém případě se vám příslušenství, které vás v těchto činnostech podpoří, bude náramně hodit.

Sorry, the comment form is closed at this time.