Lis 252016
 

Působí váš podnik v některém z průmyslových odvětví? Hledáte dodavatele pro těsnění, mechanické ucpávky, armatury, hřídelové spojky a další nezbytné díly? Obraťte se na společnost Rotatechnology, specializující se na výrobu a prodej těchto součástek. Spolupracuje s významnými dodavateli v této oblasti a své komplexní služby poskytuje na českém trhu za velmi výhodných podmínek.

Kvalita na prvním místě

V Rotatechnology využívají pouze kvalitní materiály, odpovídající přísným normám a požadavkům. Pracují pouze s moderními a osvědčenými technologiemi, které se starají o nejlepší možné výsledky.

Společnost spolupracuje se známými firmami, jako jsou například Dimer s.r.o. (výrobce zaměřující se na spirálově vinutá a hřebínková těsnění nebo RTJ kroužky). Dále zde navázali spolupráci s firmami FIRST4SEAL nebo BARCO. Jejich sortiment je široký a zahrnuje celou škálu produktů.

Patří do něj například o-kroužky, pístová a hřídelová těsnění, tepelně izolační textilie, polotovary z plastů, mechanické ucpávky, profily z elastomerů, labyrintová těsnění, ucpávkové šňůry, pryžové kompenzátory a mnoho dalších produktů. K běžným mechanickým ucpávkám zde nabízejí i velmi zajímavé a cenově dostupnější alternativy. Na vaši přání zde vyrobí konkrétní produkty, které budou na míru odpovídat vašim specifickým představám.

Staňte se klienty Rotatechnology s.r.o.

Společnost má významné klienty z mnoha průmyslových odvětví. Jejími klienty jsou velkoodběratelé z oblasti energetického, chemického, papírenského i farmaceutického průmyslu. Pracovníci společnosti působí v oboru již přes 10 let. Mají tedy bohaté zkušenosti a reference.

Konkrétní produkty si můžete prohlédnout na webových stránkách společnosti, kde jsou dostupné také veškeré certifikáty, potvrzující vysokou kvalitu výrobků. Zadat zde můžete také svou poptávku či rovnou vytvořit závaznou objednávku.

 Posted by at 15.08

Sorry, the comment form is closed at this time.