Cesta k vytouženému dekoltu

Cesta k vytouženému dekoltu

Toužíte po krásné sexy postavě? Chcete mít plný dekolt? Dnes již nemusíte být smutné, že vás příroda neobdařila bujným poprsím. Plastická chirurgie má pro vás řešení jménem zvětšení poprsí. Během pár chvil tak budete mít dekolt, po kterém jste vždy toužila. Zvětšení prsou a modelace prsou je bezpečný chirurgický zákrok. V současné době se nemusí zvětšení poprsí bát ani budoucí maminky, protože prsní implantáty nebrání běžnému kojení.

Modelace prsou a zvětšení poprsí je prováděno pomocí aplikace prsních implantátů, které jsou zdravotně nezávadné. Prsní implantáty si žena vybere dle vlastních představ a přání, ty jsou poté aplikovány buď pod prsní žlázy, nebo pod prsní sval. Zvětšení prsou probíhá v celkové anestezii, nemusíte se tedy bát, že by vás zákrok bolel. K vložení implantátů se přistupuje nejčastěji z řezu v podprsní rýze nebo z řezu kolem prsní bradavky.

Kvalitní a profesionální zvětšení poprsí, modelace prsou, odstranění vrásek, liposukce a jiné zákroky provádí například MUDr. Otakar Lucák na Klinice plastické chirurgie v Ostravě. Více informací o postupech a cenách zákroků naleznete na webových stránkách