Kvalitní bukové dětské postýlky

Pokud právě prožíváte nádherné období očekávání potomka, nebo jste již čerství rodičové a ještě nemáte vybranou dětskou postýlku, pomůžeme vám s jejím výběrem. Na první pohled by se mohlo zdát, že dětská postýlka není ve výbavičce pro miminko prioritní věcí. Opak je pravdou. Je to prostor, kde bude vaše miminko začínat poznávat svět, snažit se o první krůčky, hrát si , ale hlavně klidně a pohodlně spát. Vždyť právě ničím nerušený spánek přispívá velkou měrou k pevnému zdraví vašeho dítěte.

Je proto rozumné vybírat postýlku z kvalitního nezávadného materiálu, aby vám i miminku vydržela. Nejde přece o krátkodobou záležitost, dítě v ní můžete nechat spát i několik let. Tyto parametry výborně splňují postýlky z bukového dřeva. Právě tyto postýlky vám můžeme nabídnout na našich webových stránkách www.levnepostylky.cz.Jsou ošetřené bezbarvým ekologickým lakem, který je nezávadný a dítěti nijak neublíží. Jsou atestované a splňují veškeré normy pro výrobu dětského nábytku.

V nabídce jsou postýlky standartních rozměrů tj. 120cm/ 60cm, ale také většího 140cm/70cm. Právě tento typ umožňuje rozložení postýlky na válendu, poroste tak s vaším dítětem a vám ušetří i peníze za nákup větší postele. Některé modely mohou mít vyndavací příčky nebo stahovací bok pro snazší manipulaci s dítětem a větší dítko si do postýlky snadno vleze samo. Velmi oblíbené a praktické jsou postýlky s přídavným šuplíkem na spodu postýlky, do kterého lze uskladnit pleny, hračky, povlečení do postýlky atd.

U většiny postýlek jsou polohovatelné rošty, což zvyšuje komfort spaní dítěte. Ke všem typům postýlek lze zakoupit kolečka pro snadnější přemisťování. Postýlky z bukového dřeva zajišťují větší stabilitu než postýlky např.ze smrkového nebo borovicového dřeva, proto jsou pro vaše dítě bezpečnější. Naše nabídka je opravdu pestrá a za velmi přijatelné ceny. Věříme, že si vyberete správně a přejeme hodně spokojených nocí.