MS v ledním hokeji 2012

Značka stavební chemie Ceresit pokračuje v oficiálním sponzoringu MS v hokeji 2012 i na letošním šampionátu ve Finsku a Švédsku (4. – 20. května 2012 v Helsinkách a Stockholmu) a s hokejem bude v průběhu března až května spojena řada marketingových aktivit. Tou hlavní bude i letos spotřebitelská soutěž Henkel ČR s mottem „Fandíme hokeji!“.

Pro příznivce hokeje bude opět připraven známý webový portál MS v hokeji 2012, věnovaný hokejovému šampionátu, který před a v průběhu loňského šampionátu na Slovensku zaznamenal přes 1 000 000 návštěv! Návštěvník tady najde nejen informace o soutěži, výhercích a aktuální přehled sportovního dění (výsledky jednotlivých zápasů, herní plány apod.), ale i užitečné zprávy z místa konání. Nebudou chybět ani zajímavé ankety, kvízy a online hry včetně loni velmi oblíbené Ceresit ligy. Na tvorbě obsahu se bude aktivně podílet i fanouškovská skupina na facebooku, jehož prostřednictvím budou výstupy z hokejových stránek Ceresit také šířeny.

Letošní mistrovství světa v ledním hokeji bude zajímavé díky změně herního systému. Týmy budou rozdělené do dvou skupin po 8 a ve skupině bude hrát každý s každým. Do čtvrtfinále postupují první 4 týmy z každé skupiny. Semifinálové zápasy se budou hrát již klasicky do kříže.

Začátkem dubna pak odstartuje TV kampaň na podporu prodeje spárovacích hmot a silikonů Ceresit s novou generací receptury MicroProtect s trojitou ochranou, kterou v květnu u vybraných zápasů hokejového mistrovství vystřídá speciální TV spot s hokejovým motivem.

Soutěž i hokejový portál budou komunikovány v místech prodeje info letáky, regálovými poutači a dalšími výstupy!