Restaurace lipno

Jste v okolí Lipna a chcete si dopřát výbornou večeři? Hledáte opravdu gurmánský zážitek? Pro dva nebo pro celou rodinu? Vyzkoušejte restaurace lipno!

Blue Lipno – gurmánská volba

Budete-li na internetu vyhledávat restaurace lipno jedna z možností, která se vám objeví, bude restaurace Blue Lipno. Blue Lipno nadchne všechny příznivce opravdového jídla a opravdové chuti. Kvalita a čerstvost surovin jsou základní pojmy ve filosofii Blue restaurace Lipno, se kterou tak pečlivě připravují každý pokrm. Kromě klasických, ale výtečných pokrmů jako jsou steaky, saláty, rybí speciality a další pokrmy z české i mezinárodní kuchyně, si zde můžete pochutnat na pečených specialitách. Masové speciality jsou připravované výbornými kuchaři a při hezkém počasí můžete ochutnat pečeně grilované na venkovní terase. Nezapomínáme ani na ty nejmenší a tak se nemusíte bát přijít s celou rodinou a přivést i své ratolesti. Pro ně jsou sestavena speciální dětská menu, aby bylo každé dítě spokojeno. A pokud si budete chtít vychutnat ještě sklenici dobrého vína, ratolesti se zabaví v dětském koutku. Blue restaurace Lipno nenabízí gurmánský zážitek jen z hlediska gastronomie, ale nabízí také překrásný výhled na Lipenské jezero, které v každém ročním období vypadá kouzelně. V létě je navíc možné využít terasu a vychutnat si své jídlo na čerstvém vzduchu.

Blue restaurace Lipno pro speciální příležitosti

Rauty, bankety, koktejlové recepce, obchodní obědy a večeře, svatby, oslavy narozenin, soukromé večírky a další příležitosti? V Blue restauraci Lipno je vše možné. Vynikající jídlo, dobrá zábava dohromady s příjemným prostředím a výbornou obsluhou dodají každé akci přívlastek nezapomenutelné chvíle. Jsou zde dostatečné prostory pro uspořádání jakékoli akce až pro 150 lidí. A pokud se rozhodnete, že Blue restaurace Lipno se stane tím posvátným místem, kde se se svou drahou polovičkou vydáte na společnou cestu životem, zažijete opravdu překrásnou svatbu. Venkovní prostory s výhledem na jezero, přímo vybízejí k události jako je tato. Se svatbou vám navíc Blue restaurace Lipno ráda pomůže. Co se týče finančních rozpočtů a svatebních formalit, jako jsou svatební oznámení, pozvánky ke stolu, svatební menu, dezerty, profesionální fotograf a video, květiny, aranžmá, ubytování i doprava si nemusíte dělat starosti.

Nechte si chutnat v Blue Lipno

Nadchla vás tato nabídka? Nechte se hýčkat a hledejte tedy restaurace lipno na internetu nebo se podívejte rovnou na http://www.lipnopoint.cz/cs/restaurace/blue-lipno-restaurant . A teď už zbývá jen zamluvit stůl a vyrazit na cestu. Dobrou chuť!