Ubytování v Peci pod Sněžkou

Máte v plánu strávit pár dní dovolené na horách a líbí se vám Pec pod Sněžkou a její blízké okolí? V tomto článku vám přineseme zajímavé informace o ubytování v Peci pod Sněžkou v hotelu Lyžařská bouda.

Lyžařská bouda – Krkonoše – Pec pod Sněžkou – hotel Pec pod Sněžkou, ubytování Pec pod Sněžkou, restaurace Pec pod Sněžkou

Hotel Lyžařská bouda je situován v nadmořské výšce 1206 metrů ve druhé zóně Krkonošského národního parku. Lyžařská bouda leží na jižním svahu Liščí hory.

Lyžařská bouda vám nabízí nejen čisté a krásné ubytování s výbornou kuchyní, ale také široké možnosti sportovního vyžití. V místě tohoto hotelu v Peci pod Sněžkou se nachází cyklostezka, kterou si můžete projet jak na kole, tak na kolečkových bruslích nebo také projít pěšky. Dále se nabízí výběr z mnoha turistických tras, jež jsou rozděleny podle úrovní náročnosti

Plánujete-li strávit dovolenou v tomto hotelu Lyžařská bouda v zimních měsících, jistě oceníte jeho polohu – v zimě je tato oblast ideálním místem pro běžkaře.

Zajímají-li vás informace o ubytování, čtěte dále. Lyžařská bouda Pec pod Sněžkou vám nabízí ubytování v příjemném hotelu až pro 70 osob, kterým jsou k dispozici dvou, tří, čtyř i pětilůžkové pokoje s možností přistýlky.

Chcete-li se dovědět více informací o hotelu Lyžařská bouda, využijte následujících kontaktních údajů:

Tel.: +420 774 304 091
Tel.: +420 702 056 785
E-mail: karel.pec@seznam.cz
www.lyzarskabouda.com