Mužný v každé situaci

Hodit na sebe montérky…počkejte, takhle by to nešlo. Muž, to je záštita, ten na sebe hází eleganci a zajištěnost. Muž, to je budoucnost. Pevně daná a sakra dobře naplánovaná. Žádné montérky, ale značkové košile od předních producentů. Jasná volba, jasný směr. Kariéra nečeká na hození zednickou lžící. Kariéra čeká na množení peněz na kontě. Na jistou rozšafnost. Pánská móda, to je chuť porvat se s celým světem. S celou historií. Se vším, co muži stojí v cestě. On je tu ten, který udává rytmus, který udává tón.

Najděte se v módě

Dříve se mohlo hledět na muže, kteří si hledí módy, jako na zženštilé padavky. Ale proč? Vždyť být vkusně a elegantně ošacen, to je základ vší společnosti. Jasně daná pravidla, jasně daný profil, jasné podmínky. To je pánská móda, odvážná, ale decentní. Nemusí křičet a tvářit se vyzývavě. Takový má být muž. Nepotřebuje náhražky. Nepotřebuje, aby za jeho existenci mluvily šaty. Výborně padnoucí luxusní kalhoty, slušivé sako, kravata. Muži mají zdánlivě malý výběr. Jako kdyby se nechtěli vymezovat vůči ostatním. Ovšem muž, muž se chce a musí vymezovat svým myšlením, nikoliv oděním. To je pevná a věčná pravda.

Síla v každém pohybu

Aby muž mohl předvést svou sílu, musí ji také mít. Nestačí jen intelektuální preciznost. Muž musí mít sílu fyzickou. Musí se umět před svou rodinu postavit a holýma rukama zabít útočícího lva. Muž musí být ochráncem. Síla se ovšem neobjevuje sama od sebe. Tu musí muž získat. Nejlépe sportem. Pánské plavky pro každovečerní návštěvu bazénu, kde si budete formovat dvaceti kolečky svou postavu? Neváhejte. Vrhněte se do toho. Nebo dáváte přednost zemi? Zaběhejte si. Kvalitní šortky a značkové tričko hoďte na sebe a vyběhněte do ranního rozbřesku. Vyběhejte si perfektní postavu. Dejte se do toho, najděte sílu, aby před vámi protivníci padali jako mouchy.