Tričko s potiskem – ideální dárek k Vánocům

 

Hledáte originální dárek k narozeninám? Nebo už se poohlížíte, co pořídít svým blízkým k neúprosně se blížícím Vánocům? Tričko s vtipným potiskem je zároveň dárkem praktickým i dárkem pro radost.

Mezi nejznámější prodejce vtipných triček u nás patří firma Pandemic. Založili ji dva mladí grafici z Hradce Králové. Vsadili na vtipné motivy ze své vlastní dílny a vysoce kvalitní textil z biobavlny. Sortiment neustále rozšiřují o další originální návrhy. Zákazníky tak několikrát do roka překvapí novým neotřelým motivem.

Originální motivy

Každý z nás je osobnost a stylem svého oblékání dáváme světu najevo, jací jsme, nebo co nás baví. A pokud sáhneme po tričku s potiskem, platí toto pravidlo dvojnásob.

V Pandemicu naleznete trička s originálními motivy, které rozhodně neuvidíte na každém rohu. Všechny motivy pochází z dílny obou zakladatelů obchodu, proto je nelze zakoupit nikde jinde. Navíc se trička vyrábí v malých sériích, takže se vám nestane, že byste se na nějaké akci objevili ve stejném tričku jako některý z dalších hostů.

Hostiteli také můžete hned dát najevo, kterému nápoji dáváte přednost:

https://www.pandemic.cz/mens-tshirt/pub-fiction

Ještě nedávno byla trička s vtipnými potisky vnímána především jako součást mužského šatníku. Každý muž rád upoutá pozornost a pobaví své spolupracovníky i kamarády vtipným trikem. Ale v Pandemicu dobře vědí, že ani ženám nechybí smysl pro humor. Proto u nich najdete také dámská trička s elegantním projmutým střihem, která lichotí postavě každé ženy.

U žen aktuálně nejvíc letí tričko Kočka na polštáři: https://www.pandemic.cz/womens-tshirt/sleeping-cat

Díky širokému zaměření na pánský, dámský i dětský textil může celá rodina dát shodnými tričky najevo, že patří k sobě. A totéž platí i pro páry. Ovšem ty se nemusí omezovat pouze na nákup stejných triček. Pandemic totiž přichází také s párovými motivy. Každý z páru má na svém tričku část obrázku. Ve chvíli, kdy se postaví oba partneři vedle sebe, dostává kombinace obou motivů další smysl a vtipně všechny upozorní, že tito dva patří nerozlučně k sobě.

Přímým zosobněním přitažlivosti je motiv s magnety: https://www.pandemic.cz/womens-tshirt/fateful-attraction-w

Trička z biobavlny – záruka vysoké kvality

Přestože se oba autoři motivů soustředí především na vtipnost triček, dokáží také brát život vážně. Předně jim záleží na spokojenosti zákazníků. Proto nezůstávají jen u tvorby dalších nových motivů, kterými své zákazníky překvapí a pobaví. Dbají také na kvalitu textilu. A když už chtějí jít cestou kvality, tak pořádně. Letos nově vsadili na trička z biobavlny a hned na první dotyk bylo jasné, že to byl krok správným směrem. Trička vyrobená z biobavlny jsou oproti klasické bavlně výrazně jemnější. Pro pokožku těla jsou nejen hebčí, ale i šetrnější, neboť při pěstování a zpracování biobavlny nedochází k použití chemických látek.

Výhodami pro koncového spotřebitele to však nekončí. Trička z biobavlny mají certifikát GOTS, který zaručuje, že pěstování i výroba biobavlny je ekologická.

Trička zároveň splňují podmínky Fair wear. To znamená, že na pěstování biobavlny i na šití triček se podíleli pouze dospělí lidé, kteří byli férově zaplaceni a pracovali v čistém a bezpečném prostředí.

Díky těmto certifikátům můžete mít radost nejen z nového originálního trička. Ale zároveň i dobrý pocit, že jste koupili výrobek, který je šetrný k životnímu prostředí a při jeho výrobě nebyl nikdo vykořisťován. S tímto pocitem se můžete při každém pohledu do zrcadla skutečně od srdce zasmát vtipnému potisku vašeho trička.