Bře 212012
 

Chcete svému domovu dodat styl? Chtěli byste se každé ráno probudit a nekoukat jen na fádní holé zdi? Designové obrazy jsou možností, jak něco takového vyřešit. Prohlédněte si obrazy na plátně od akademických umělců a vyberte si takové, aby Vás pohled na ně těšil každý den. Neinvestujte do laciného kýče a vyberte si obrazy na plátně, které mají opravdovou hodnotu! Galerie Artnes nabízí designové obrazy v prvotřídní kvalitě.

Obrazy na plátně Vaše peníze rozmnoží

Obrazy na plátně mají tradičně velkou hodnotu a například v dobách války či ekonomické krize se právě designové obrazy stávají vyhledávaným artiklem. Jedině obrazy na plátně od kvalitních umělců Vám pomohou investovat do něčeho, co bude na ceně časem přibývat. Dejte sobě či dalším generacím skutečně hodnotný artefakt, který Vám navíc bude zpříjemňovat každou minutu strávenou doma nebo třeba v kanceláři. Vyberte si originální designové obrazy v galerii Artnes, protože:

  • designové obrazy vykupují pouze od kvalitních umělců
  • všechna plátna vynikají prvotřídní kvalitou použitých materiálů a jejich cena bude roky neustále stoupat
  • zajišťují zdarma poradenský servis, dovoz, vizualizaci obrazů ve Vašem interiéru a samotnou instalaci
  • jejich krédo je rychlý a vstřícný servis
  • možnost využít řady slev – při nákupu nad 5000 získáte praktický dárek
  • originální designové obrazy, konkrétní i abstraktní díla, krajiny, obrazy na plátně a vynilu a mnohé další

Představte si obrazy na plátně v prostoru!

Nejste si jisti svým nákupem? Chcete vědět, jaké obrazy na plátně se nejlépe hodí do obývacího pokoje a jaké použít jako dekoraci do ložnice? Umělci z galerie Artnes Vám poskytnou konzultace zcela zdarma a v případě potřeby nachystají vizualizace vybraných kousků v prostoru. Buďte si jisti, že jste vybrali správně a nakupujte kvalitní designové obrazy již nyní!

Sorry, the comment form is closed at this time.