Tandemový seskok padákem i pro páry

Říká se, že vidět svět z ptačí perspektivy je jedním z nejkrásnějších zážitků, jaké člověk může zažít.

Silně mu také konkuruje let volným pádem. Oba tyto zážitky si můžete dopřát, pokud naberete odvahu a svěříte se do rukou profesionálních „letců“, kteří s vámi absolvují buď tandemový seskok, nebo vás provedou kurzem parašutizmu, díky kterému se do oblak můžete vydat na vlastní pěst.

Tandemové seskoky vedou řebříček

 

Tandemové seskoky jsou pro všechny, kdo potřebuje velkou míru jistoty, ale nechce se připravit o zážitek ze seskoku. Po boku instruktora nemáte prakticky žádné starosti, nepotřebujete extra výcvik a ani si nemusíte balit padák. Postačí zhruba dvacetiminutové školení, které vás provede vším důležitým. Pak se už jen nasoukáte do slušivé kombinézy, nasadíte helmu, speciální brýle a spolu se svým pilotem se vydáte na cestu.

Letadlo nejdřív musí vystoupat do potřebné seskokové hladiny a pak už nic nebrání tomu, abyste si užili jeden z nejúžasnějších pocitů vůbec – let volným pádem. Zhruba 50 sekund euforického pocitu vystřídá kontrolovaný let s padákem, o který se postará váš tandem pilot.

Seskoky padákem nejsou pro každého

Ačkoliv se říká, že seskoky padákem může absolvovat kdokoliv ve věku mezi 8 a 100 lety, není to celkem pravda. Každý dobrý instruktor vás upozorní, že pokud jste kardiak, trpíte epilepsií nebo bojujete s cukrovkou, neměli byste seskok absolvovat bez souhlasu lékaře. Rovněž byste měl tento záměr konzultovat s doktorem, pokud vám je víc než 65 let.

Jestli se vás nic z toho netýká, pak směle do toho. O bezpečí se bát nemusíte. Profesionální firmy, kterých pověst stojí na dobré reputaci, používají výlučně špičkovou techniku předních firem. Nemluvě o tom, že všechny padáky jsou opatřeny pojistkou, která v případě nouze automaticky aktivuje záložní padák.

Jestli byste se rádi podívali na svět z výšky i se svojí polovičkou, není problém. Tandemový seskok padákem pro páry je běžnou součástí nabídek paraškol, vyšší je jen jeho cena. Z každého seskoku si odnesete videozáznam, který vám tento nevšední zážitek bude připomínat.

A co vy? Troufli byste si na takový zážitek?

Okořeňte si večírek lechtivým striptýzem

Chystáte bujarou party a přemýšlíte, čím ji vylepšit? Nabízí se hned několik typů, obzvlášť v Praze, která je na tyto aktivity jako stvořená. Pokud máte dostatek kuráže a víte, že to vaše hosty nijak nepopudí, okořeňte jí striptýzem.

Striptýz jako show

Uspořádat večírek, o kterém se bude ještě dlouho mluvit, může být docela kumšt. Ovšem s kvanty dobrého jídla, výběrových drinků a příjemnou hudbou to půjde. Pokud ovšem chcete opravdu zaujmout, musíte něco přihodit. Skvělým řešením pro společnost, která se ráda zabaví a není přehnaně prudérní, je striptýz! Mužně stavění fešáci, kteří své tělo odhalí v celé kráse, budou bezpochyby třešničkou na dortu, která přítomným ženám rozzáří oči. Pánům zas parádní podívanou nabídnou spoře oděné dámy, které své vnady vystaví na odiv. Vystoupení přitom nemusí být nijak vulgární, i striptýz může mít formu elegantní, byť trochu lechtivé, show.

Pánský striptýz? Praha má na výběr

Rýsuje se vám ryze ženská společnost, která ocení nekonvenční zábavu? Co takhle pánský striptýz? Praha nabízí hned několik agentur a podniků, které vám udělají program přímo na míru. Můžete mít třeba striptéry hned dva, případně pár. Nic není nemožné, ani striptýz, ve kterém hrají hlavní roli lesby. Nebo dokonce sado-maso striptýzová show! Jestli vám ovšem klasický striptýz přijde už trochu moc, zvolte radši jeho americkou variantu, při které striptérova tanga zůstanou na místě. Jestli přeci jen pomrkáváte po troše nahoty bez striptýzu, potěšte své hosty alespoň obsluhou nahoře bez.

Bodypainting jako součást zábavy

Party nebo firemní večírek dostane ty správné grády s bodypainting show. Jde o krásnou podívanou, do které se hosté můžou aktivně zapojit, nebo vše ponechat v rukou umělce, který na úplně či částečně odhalená ženská těla maluje.

Pokud chystáte náročnější akci, neváhejte se poradit s profesionály, kteří vám poradí, jak program zařídit, aby byl večer nezapomenutelný.

Feromony pro muže – lepší sex

Postelové hrátky jsou příjemným zpestřením každodenního života. Předcházet jim může nejen romantická předehra, ale i dobré jídlo, lahodné víno, koupel, vůně… Vůně, která naladí všechny naše smysly na erotickou notu.

Jídlo jako afrodiziakum

Láska prochází žaludkem. Tohle známe rčení by se v menší úpravě dalo aplikovat i na sex. Je totiž spousta jídel, která dokáží naše tělo nabudit na noc plnou vášní. Již v dávných dobách lidé využívali afrodiziakálních účinků plodů a rostlin kolem sebe. Někdy i s menším hazardem, když sáhli po kořenu mandragory, či prášku z rohu nosorožce. Tyto ingredience my už dnes, naštěstí, nepotřebujeme a místo nich můžeme využít mořské plody, ryby, ale také jahody (ideálně se šampaňským), ořechy či mandle.

Okořeňte to!

Jedním z afrodiziak je i koření. Ne nadarmo se hojně využívá v parfémech, kde v nejrůznějších obměnách a kombinacích skvěle funguje. Při přípravě večeře proto pepřem nešetřete a nebojte se pokrm mírně přiostřit. Tělu to dodá správný náboj, dokonalý pro skotačení v posteli. Pokud chcete trochu experimentovat, zkuste feromony pro muže.

Voním, voníš, sexujeme

Feromony fungují jako přirozené „lepidlo“ na ženy, které je vnímají podprahově, protože jsou tělu vlastní. Prostě jim budete svůdně vonět, a ony ani nebudou tušit proč. Probudíte v nich touhy a vášně, které by jinak zřejmě zůstaly skryté v šedi běžných hektických dnů. No nebyla by to škoda? Vždyť i psychologové tvrdí, že sex nám pomáhá vypořádat se s každodenním stresem a lidé, kteří si ho pravidelně dopřávají, si snižují riziko infarktu až o 50 %. Navíc při partnerských radovánkách produkuje naše tělo velké množství endorfinu, díky kterému je naše nálada podstatně lepší.

Důvodů, proč si užívat kvalitní sex pravidelně je tedy víc než dost. A abychom nezapomněli, tak dalším z nich je i ten, že spalujeme kalorie. Pokud se vám nechce potit ve fitness centru, vypoťte se aspoň na partnerovi. Výzkumy tvrdí, že 15 minut kvalitního sexu plně nahradí 15 minut běhu na běžícím pásu.  

Washi pásky – už jste o nich slyšeli? Seznamte se s nimi a naučte se je používat

Washi pásky k nám přišly až z dalekého Japonska. Jde o dekorativní pásky, které jsou samolepící. Jsou barevné a potištěné obvykle nějakým vzorem nebo obrázkem, vyrábějí se z rýžového papíru nebo jiných přírodních vláken. Díky tomu jsou tenké a lehce průsvitné.

Široké využití

Washi pásky můžete přilepit téměř na jakýkoliv povrch, který vás napadne. Můžete je přilepit a potom zase odlepit, jak se vám zlíbí – nezanechávají po sobě totiž stopy lepidla. Většinou jsou široké kolem jednoho centimetru, ovšem prodávají se i tenčí nebo širší. Jejich délka je různá a bývá uvedená na obalu. Využijete je k dekorování, výtvarné činnosti nebo k zabavení dětí. Tím, že jsou samolepící, dětem se s nimi bude dobře manipulovat.

Co všechno pomocí nich zkrášlíte

Lze s nimi zkrášlit snad všechno, co vás jen napadne. Můžete tak popřemýšlet, co by doma potřebovalo vylepšit a pásky k tomu využít. Jejich všestranné využití oceníte všude. Polepit si můžete nejrůznější předměty – diáře, mobilní telefony, pracovní desky, tužky, propisky nebo skleničky, hodí se i k rozlišení kabelů nebo klíčů. A už nikdy nebudete mít problém najít správný klíč. A navíc budou vaše klíče vypadat vskutku originálně.

Než se pustíte do díla

Washi pásky by se ovšem neměly vystavovat dlouhému slunečnímu záření. Na sluníčku ale vybledne, začne více lepit, ale také se stane podstatně křehčí. Při manipulaci si dejte pozor na to, abyste neměli mokré ruce. V takovém případě by totiž lepila méně a hůře by tak držela na povrchu. Na povrch pásky můžete bez problémů i psát – jsou popisovatelné. Využijete je tak i ke štítkování šanonů nebo k popsání šuplíků.

Své uplatnění si najdou v každé domácnosti.